Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

To teraz czas na moją opinię. :classic_cool: To jest człowiek, który po pierwsze nie znosi żadnej (!) krytyki. Bez względu na to czy jest ona wyrażona chamsko czy kulturalnie i delikatnie. Odpowiedziałam na jakiś jego post, kulturalnie i normalnie, nie zgadzając się z nim i dodatkowo zwróciłam mu uwagę na jakiś błąd ortograficzny oczywiście. ;D Przy czym nie byłam jakaś złośliwa czy chamska tylko normalnie napisałam np. który nie ktury. Zostałam zjechana, zwyzywana i oczywiście nie omieszkał dodać, że ja taka gówniara nie powinnam mu zwracać uwagi, bo jest star(sz)y, ileś tam dzieci wychował, zna życie tam blablabla :) Starałam się go później ignorować :) On generalnie ma jakiś kompleks. Uważa, że skoro jest starszy to należy mu się od wszystkich szacunek. I nie ważne, że obstaje przy tym, że białe jest czarne. Masz się z nim zgodzić, bo on jest starszy. :) Poza tym prowokuje do kłótni, a potem zawsze winni są inni, a nie on. :) Przykładowo napisze sobie, że Perwersja to kurwa, ja mu na to odpowiem i on będzie się użalał jaka to ja byłam dla niego niemiła, złośliwa, niekulturalna, jak sobie po nim jechałam, ale jakoś nie będzie pamiętał o tym, że on najpierw nazwał mnie kurwą. Na razie dziękuję za uwagę. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha jaki piękny elaborat wysmażyłaś i poświęciłaś mi tyle uwagi Perwersjo.Cóż jestem usatysfakcjonowany ,ze ktos pamieta o mnie obojetnie czy pozytwnie lub nie.Te dyrdymalki mozesz sobie z Twoja przyjaciólką nawijać spływa to po mnie jak po kaczce.Jęsli będe miał czas znajdę ten wierszyk co o mnie inne kobiety napisały lecz teraz nie będe się chwalil nim.Nie pora na to.Możesz sobie nadal tokować i obrażać nawzajem z osobą ,którą bardzo lubisz.Jesteście sobie warci:D Juz miałem iść sobie posztachać lecz tak mnie rozbawiłaś ,wiec czekam na dalsze Twoje wypociny grafomańskie:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałbym.Nie używam łaciny kuchennej w realu i tym bardziej tutaj.Chyba że druga strona akceptuje takie zachowanie.Nie jest mi to potrzebne aby wyartykułować swoje myśli.:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś przykry, Januszu. :) Jak długo zamierzasz jeszcze kłamać? Wrzesień 2010 - przeprosiłeś mnie i nie tylko mnie. Tak wygąlada twoje słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ty nie przeklinasz. Ależ skąd. Sto razy nazwałeś mnie dzivvką, kurrwą, szmatą etc, etc. Ale nie, ty nie przeklinasz... idiota. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm wystarczy napisać do dyrekcji i niech sprawdzą po ajpi czy są moje wpisy.Dlaczego tego jeszcze nie uczyniłaś vero.Przeciez to nic trudnego.Jesteś zaślepiona tak nienawiścią do mnie ,ze przypisujesz mi takie bzdury ,ze mózg sie lasuje.Ten spam co wyprawiaja oczywiście to "moja zasluga "nie??Wykorzystują Twoją niezwykła nienawiść i na oranż mnie to przypisuja a Ty łykasz to jak chory pelikan.Ubolewam nad tokiem Twojego myslenia i postepowania.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozśmieszaj mnie. Wszyscy wiedzą, ze psizesz z proxy, głabie. :) Dyrekcja nawet nie odpowiedzi aksuje twoje kolejne wpisy, podszywy, konta. Zacznij się w koncu zachowywać jak facet, bo to jest przykre w chooy. Fanfaron to nie ty? Błahahahahahaha Załóz nowe konto i mnie straj dziadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera icona-- którego września miałem Cię przeprosić?Moze mi przypomnisz.Brak lecytyny wiec skutki są opłakane wiec czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iha i haha
o bosche hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem tobą. Nie zapisuję sobie dat bo mnie to pierrdoli. Jesteś złym człowiekiem. I mam nadzieję ze wszystko, co robisz ludziom odbije się na tobie. Ba, już sie odbija. :) Wiem kto ma archiwum jednego z tematów na erotycznym. Pewnie sprawdzi, jeśli poproszę. Te posty "przepraszam, jestem pijany" 😭 wypisywane po całym forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera icona-- co zrobisz jak sie okaże ,ze fałszywie oskarżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierrdolę, gościu. Ta rozmowa nie ma sensu. Masz 120 zaczernionych nicków, psizesz z proxy ale ZAWSZE wiadomo, że to ty. Żenujesz maksymalnie... Idę. W sumie to się tobą brzydzę. Wolę byc wulgarna niz byc taką marną podróbą człowieka jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest Twoja hipoteza ,nie masz dowodów więc po co śie droczysz na zapas??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on powiedzial to ,ona powiedziala tamto...dajcie na luz i nie wypominajcie sobie wczoraj.Kto z was zapalil ,przyznac sie bez bicia?Ja wrocilam z silowni i kiedy widze ludzi ktorzy skonczyli sciwczenia i wyciagaja fajki,zeby sie dotlenic,to smiech pojawia sie u mnie na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę,że ładne zamieszanie się tu zrobiło. Ludzie wrzućcie na luz i nie zaśmiecajcie mi topiku bo nie interesują mnie wasze żale tylko szukam ludzi którzy są chętni do rzucenia palenia i wspierania się a nie wyciągania jakiś brudów. Nie paliłam od wczoraj od 15 do dzisiaj do 7.30. Małymi kroczkami do 10.04. I wiecie co, nawet przez ten czas nie myślałam o tym małym gównie:) Az do przyjścia do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to ustalmy ile tu nas zebranych rzuca od 10.04?:) Miłego dnia Kochani🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam inne topiki dot. rzucania palenia i wiecie co dużo ludziom się udało rzucić. Zawsze ktos sie przyłączał, wzajemne wspieranie czyni cuda. Mam nadzieję, że my z wzajemną pomocą tez pokonamy ten nałóg:) Damy rade:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzuciłem prawie 2 lata temu :) czuje sie z tym wysmienicie :) jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero obraliśmy date. Wiem, że powinnam z dnia na dzień rzucić, ale chyba wole narazie nastawić się psychicznie i zmniejszyć ilość do 10.04, a od tej daty zero fajurów. Definitywnie i mam nadzieję że w końcu wygram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka nie ma takiego czegoś jak zmniejszanie fajek to sie nie sprawdza ... musi być ostre ciecie to jedyny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy rzuca na swój sposób. Wszystkiego trzeba spróbować. U jednych sie sprawdza u innych zaś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka ok ale odpowiedz mi na pytanie Jaki widzisz sens rzucania w ograniczeniu wypalanych papierosów? Chcesz rzucić nałóg ? to zrób to a nie ograniczaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×