Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

rudzia jeśli ktoś chce rzucić palenie a jest słaby i nie moze sobie z tym poradzić lobby go wykorzystuje.Osoba zadowolona ,prosperujacy też więc tylko przyklasnac takiemu pomysłowi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedłem dziś spać o 00,30 wstałem o 03.00 i nie pomyślałem ,ze trzeba zapalić.Miałem to wykasowane.Dopiero jak kładłem sie o 04.00 przypomniałem sobie.Więc mozna nastawić sie,powiem wam,ze nie odczuwam żadnego głodu.!!!!NIKOTYNOWEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:41 [zgłoś do usunięcia] -rudzia--- a w którym miejscu to napisałem??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] FANFI rudzia jeśli ktoś chce rzucić palenie a jest słaby i nie moze sobie z tym poradzić lobby go wykorzystuje.Osoba zadowolona ,prosperujacy też więc tylko przyklasnac takiemu pomysłowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o gumy to podobno sa juz uzależnieni też od tego, ale plastry mają dla mnie jakiś sens teoretycznie tylko, bo w praktyce tego nie stosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 luty
a więc w moim mieście gość zbiera grupę co najmniej 10 osób. umawia na dany dzień przyjezdza jakaś kobieta podobno lekarz.bada energię podłącza do jakiejś maszyny opowiada o rzeczach oczywistych czary mary i już. ten gość po zabiegu u niej nie jara już 5 lat. słyszałam też że panowie wychodzili i od razu jarali.nie wiem ja podeszłam do tego z nastawieniem zobaczę co będzie . najwyżej stracę 7 dych. ale się udało i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plastry likwidują pewne nawyki, np papieros+kawa, przyklejasz i pijesz kawy bez fajki, pijesz piwo i nie palisz, po jedzeniu nie palisz itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudzia nie zrozumieliśmy sie.Mówiłem o lobby co wmawia potrzebujacym,ze tylko u nich moga sie z tego nałogu wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam tylko tyle ,ze nie wierzę w zadne plastry i cholera wie co jeszcze.Mówię STOP i przestaje palić.Póżniej dopiero jest nastepny etap jak sie wypija % i czy hamulce zadziałaja.Więc starałem się ograniczać % aby nie wpaść w ponowny nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przekraczałem ten próg % to właśnie nastepował mój dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak musicie iśc w objęcia Morfeusza to proszę i sie żegnamy -------------------DOBRANOC---------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już powinnam, tylko o jednym gadam. Jutro będzie lepiej...mam nadzieję:) Pa dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka kto mi wykasował moje posty do 21.16????????????? Jeśli Ty to nie uczyniłaś,powinnaś te sprawe wyjaśnić.BEZPRAWIE DO KURVY NĘDZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fanfi do Twojej świadomości nic nie kasowałam, byłam na cafe ostatni raz 09.04 po 20, napisałam post i od razu pyszłam więc jaśnie pan mógłby mi tu nie bluzgać? Vercia chyba miała rację że trzeba na Ciebie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi zresztą co ja Ci się tłumacze. Nawet jakbym miała ochotę coś wykasować na tym topiku to chyba mam do tego prawo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izy
Hejka :) ja od jutra rzucam śmierdziela i liczę na Was , na wsparcie forumowe izuniu jak Tobie sie udaje ? jarasz czasem czy zaprzestałaś całkiem ? ja to chybę będę musiała się zaopatrzeć w dużą ilosć meliski , bo straszny nerwus ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Izy
a poza tematem ten WASZ " Fanfi " to jakis dziwny jest moim zdaniem czytając niektóre Jego wypowiedzi lub żaląc się na sytuaaccję rodzinną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj koleżanko:) Zaczernij się i przyłącz się do nas:) Ja tez jestem nerwuska i niestety muszę się przyznać że nadal popalam:( Niestety nie udało mi się od wczoraj zerwać z nałogiem, to jest silniejsze ode mnie. Co za wstrętny nałóg. Chyba nie jestem wystarczająco zmotywowana. Muszę przeprowadzić porządną rozmowę ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten chłodny poranek nic nie zapowiadający pogodnego dnia. Ta moja wypowiedz niezbyt parlamentarna skierowana była do..................moderatorów,gdyz wczesniej oznajmiłem ,ze na codzień nie posługuję sie inwektywami.A że na redakcję juz dawno nie chodzę,poniewaz jest to bezcelowe więc tutaj tak wyszło.Jeśli uraziło Cię to izunia mocno przepraszam i posypuję głowę popiołem.Satysfakcjonuje mnie Twoja wypowiedz w zupełności na temat wykasowanych postów i więcej juz nie musze do tego wracać. Co do twojej słabosci dalszego "uzerania" sie z śmierdzielem,nie załamuj sie.Może jeszcze nie nadszedł ten czas takiego radykalnego posuniecia lecz już widać światełko w tunelu i jestem przekonany,ze jednak podejmniesz te wyzwanie i wyzwolisz sie z tego nałogu.Naprawdę warto.Mnie moze łatwiej jest poniewaz nie paliłem w ub,r do 14.09,tylko okoliczności sprawiły,ze złamałem sie.Nie paliłem prawie pół roku.Więc bodajże rudzia pyta mnie czy mnie nosi.Nie nie nosi mnie,gdyż podjąłem te wyzwanie ponownie a co cie nie zabije to cię wzmocni takie porzekadło bardzo trafne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sąsiednim podobnym temacie "Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2" jedna osoba pamietam rzuciła palenie juz w 2008 r a widzę,ze musiała przerwać bo ma "dopiero" 10 miesiecy obecnie bez śmierdziela.Więc stale jest to walka z samym soba,chwała jej za to ,ze zerwała znów definitywnie z tym nalogiem.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:33 5271 Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2 (ost.) żabka :) + 09:32 533 Rzucanie palenia- kto się przyłączy!? (ost.) izka2000 TEMAT MA WZIECIE IDZIEMY W ŁEB Z POWYŻSZYM TEMATEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opiniodawca
13 luty: Stracisz 70 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sama spróbuje jakiś wspomagaczy bo sama raczej nie dam rady, chociaż byłam anty do wszelkiego rodzaju tabletek, plastrów i jakiś tam zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka. mmmmmmmhhhhhhhmmmmmmmmm jak Ci pomóc? Jesteś teraz w domciu?? Te wspomagaczy nigdy nie uzywałem lecz tylko wzmoga Twoje pragnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy. Sama sobie nie potrafie pomóc. Niby takie proste "powiedz sobie dość i przestań pakić" a w rzeczywistości takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ile wypalałaś przedtem w pracy.Przeciez nie mogłaś w tym "przybytku" stale i często przebywać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×