Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Gratuluje kolejnego dnia bez fajki:) ciekawa jestem, czy zapalenie czegos innego niz fajka, moze spowodowac powrot do nalogu, np cygaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Nadal nie palę 579 DBP :classic_cool: czego i Wam życzę:) Gratuluję kolejnego dnia bez papierosa. Pogoda kiepska, taka bardziej butelkowa albo łóżkowa;) Iza, dziecko drogie jak z Twoim nałogiem? nadal palisz? Miłego dnia życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmolożka
Ja od 1go stycznia 2011 nie miałam w ustach zwykłego papierosa :) Kupiłam sobie elektronicznego i teraz palę wkład bez nikotyny :) Jeszcze trochę i już w ogóle mi się odechce żeby sięgać po dymka, ale wiadomo że najtrudniej jest zmienić przyzwyczajenia... Pozdrawiam was wszystkie i życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvenna
Chętnię sie przyłącze do Ciebie, tzn bede Cie wspierać paliłam pona 6 latt również próbowałam tabletek plastrów itd, tylko i wyłącznie silna wola rzuciłam od razu, a dla treniongu cały czas noszę przy sobie paczke papierosów nieraz kusi niemiłosiernie ale nawet jej nie otworzyłam .Wiem co to znaczy więc jestem z Tobą i wierze że Ci sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długowłosa osa nie złość się. Kibicujemy wam w rzucaniu palenia. A osa to skąd taki nick? Charakterek czy talia ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugowlosaOsa-- niepotrzebnie mnie obrażasz.Dziecinko jak chcesz sobie po mnie poskakać to proszę daje ci zezwolenie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfi jest wszędzie
nawet na topikach o chorobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Oska ma rację, przez te kłótnie tutaj dot. Fanfiego ten topik juz nie jest taki co wcześniej. A szkoda. Pozdrawiam Kochana Kobietke z Mazur, Evimati I Długowłosą:) Jesteście bardzo sympatycznymi osobami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka- nareszcie jestes:) co slychac? FANFI- napisanie, ze rozwaliles topic nazywasz skakaniem? :o prosilam Cie zebys im odpuscil wtedy, bo sytuacja na prawde nie wymagala takiej zadymy! Gadamy sobie tutaj calkiem milo a tu nagle jakies teksty lekcewazace:/ teraz na prawde zglupialam! Master- nie wiem, calkiem mozliwe:) a Ty jestes palaczem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka- nareszcie jestes:) co slychac? FANFI- napisanie, ze rozwaliles topic nazywasz skakaniem? :o prosilam Cie zebys im odpuscil wtedy, bo sytuacja na prawde nie wymagala takiej zadymy! Gadamy sobie tutaj calkiem milo a tu nagle jakies teksty lekcewazace:/ teraz na prawde zglupialam! Master- nie wiem, calkiem mozliwe:) a Ty jestes palaczem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jestem:) U mnie nic ciekawego:) Wziełam się za siebie, odchudzam się i palę narazie 5 fajków dziennie:) Każdy ma swój sposób rzucania, wiem że powno byc radykalne ciencie no ale cóż zaczęłam od tego. Fanfi a Ty się tak nie rzucaj od razu na Oske. Ona wyraża swoje zdanie a ty od razu z ironią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanfi a powiedz mi w jaki sposób Długowłosa Cie obraża?Bo ja nie zauważyłam tu żadnej obrazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jabłkowa:) Wcinam duzo jabłek, a że uwielbiam jabłka to idzie mi to bardzo łatwo. Do tego dużo ruchu i juz 2 kg mam za sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze 3 dni praktycznie na samych jabłkach i wodzie. Jabłka oczyszczają organizm z toksyn więc urzadziłam sobie taki czas oczyszczania i czuję się jak piórko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ile masz tylko ochote:) Tylko uważaj bo po jakimś czasie odrzuca Cię od jabłek:) Chyba najwyraźniej masz rację-Fanfi nas nie lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sprobowac, bo bialko mi juz uszami wychodzi a kupilam sobie fajne monokini i pasuje mi miec plaski brzuch do lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień 1. diety: Jedz tylko jabłka, za to tyle, na ile masz ochotę. Pij napar z mięty albo rumianku, 3-4 szklanki, oraz wodę mineralną w dowolnej ilości. Dzień 2. diety: Nadal jedz same jabłka, pijąc wodę mineralną (brak ograniczeń). Dzień 3. diety: Jedz oczywiście same jabłka, wypij przynajmniej 8 szklanek płynów. Ale to tylko przez 3 dni bo potem możesz być osłabiona. I tak raz na jakiś czas oczywiście pilnując innych posiłków:) Długowłosa jak tam Twój facet? Pali czy nie pali?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×