Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka2000

Rzucanie palenia- kto się przyłączy!?

Polecane posty

Gość robim co chcem
Duchu, to Vera Ciebie prześladuje, niestety, szukałeś dalej, a masz tego samego wroga od dawna. Podpuściła Ciebie i wykorzystała niektórych swoich znajomych. Gdyby się o tym dowiedzieli, nie byliby zachwyceni. A swoją drogą, pewnie nieźle zalazłeś jej za skórę, że tak zawzięcie się mści na Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robim co chcem
jestem logiczny i Ty doskonale o tym wiesz. A błedy robisz, takie jak zawsze, robi je także Perwersja, Twoja przyjaciółka, przekonana o swojej doskonałości w lingwistyce. Jeszcze kiedyś o tym porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eureka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Intensywne myślenie i już sobie ciebie przypomniałerm jak jesteś ta osobą co przyjęłaś ten ironiczny nick Zakochana w Januszu.Jesteś KOLEŚ GIT PIERTOLI ZASADY CZYŻ NIE TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ile mam lat ja też wiem ile ty masz i mam twoja fotke ,którą jak na razie nikomu nie pokazałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nowym temacie co utworzyłaś o mnie tam sie wpisałaś i bardzo ostro potraktowałaś.:D Jesteś ta osobą i nie zaprzeczaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze inna mozliwość lecz wątpię aby ta osoba tak się zachowywała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokonałem zrzutu i przeanalizuje dokładnie jeszcze raz twoje wypowiedzi więc sie zawczasu nie ciesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rana mamy czas.Od czego są dzieci??Będą przy mamusi a ja bedę do gory kuta tfu brzuchem leżał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co nie możesz sie od kompa oderwać i gegać musisz bez przerwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę, a pod drugie romansuję jednocześnie z ow(ow), a to ciężko jest tak pisać jednocześnie na dwóch topikach. Nie mam takiej wprawy jak ty Hanysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udaliście sie oboje.Ty sie przebierasz za mena on za babe:DUbaw niesamowity:D Dalej pracuje w Grecji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pieprz dobrze.O tym co powiedziałaś z kim romansujesz.Przecież to Krwawa Miazga vel Bó jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze koleś Git przynajmniej z spokojem i podniesionym czołem odejdę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błąd. Tak napisałam bo w tej chwili pisze z owem na d/u. Bó i nawet ow(ow) maja taki specyficzny styl pisania, ciężki do podrobienia. Więc ćwiczę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×