Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malgochaa

dieta tasiemcowa

Polecane posty

Gość Ooo jak miło
No co ksajd;akjdsaidpiadiaJSdiAPIdkj,inni tez chca schudnac nieeeee,od zarazenia bedzie opłata bo jak to tak za darmo inni beda chudnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktostamtakii
Przynajmniej nie musze wpierdalac tasiemcow, bo nie mam grubej dupy jak ty. A nawet gdybym byla gruba nigdy bym sie nie znizyla do takiego poziomu, zeby wpierdalac larwy tasiemcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
gdyz w dzisiejszym swiecie nie ma nic za darmo,to napewno bedzie opłata od zarazenia,w koncu taka piguła tez kosztuje,a pozniej wycgodowanie jej na duza jednostke to wszystko sa koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
jaki tam poziom co Ty pierdolisz???dzis wszyscy to jeden wielki nieudany i pełen grubasów poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
Ktostamtakii,wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaa...
fu i jeszcze raz fuuu..... a po co ci brac tasiemca w tabletce skoro sa zywe w rybie moze zjedz sushi czy cos i miej nadzieje ze masz tasiemca ;] ludzie sa chorzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dryryty
Tłuste lochy wolą żrec robale zeby tylko nie musiec ruszac swojego opasłego dupska i mniej wpierdalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
tak nadzieje,to musi byc pewnośc,ze masz tasiemca,a nie zyc nadzieja przez pare lat i nic,a mozna miec pecha i akyrat w suszi nie bedzie larw tasiemca,no ludzi chorych teraz nie brakuje to fakt,ale to postep cywilizacyjny tak sprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna.
wy nie ktore dziewczymy jestescie naprawde takie poje*ane, ze szok ! Moja kolezanka miala tasiemca, zarazila się nim i ledwo przez niego zycia nie straciła, to był ten groźniejszy nie wiem czy uzbrojony, ale chyba tak.. bo grozny, to chyba on . masakra, kolezanki wyzej dobrze pisza, ruszcie dupy i na dwor, cieplo sie robi ;) wiec jaki problem pobiegac po parku np. ? :P nie to, ze sie wywyższam, bo sama jestem gruba, przytyłam po chorobie, potem po operacji guza mózgu, sterydy robia swoje.. ;/ ale do tych, ktorzy przytyli przez zime, czy np. tak jak ja po chorobie czy cos takiego, to naprawde wiecie jak milo sie biega np. ze słuchawkami w uszach ? Po co potem meczyc sie z tą glizdą ? I lezec w szpitalu niepotrzebnie ? Skoro juz macie lykac to świństwo, to lepiej wydajcie pieniadze na cos, co pomoze faktycznie w schudnieciu a nie w dodaniu sobie kłopotów zdrowotnych, np. zmniejszenie żołądka ? Bardzo popularne, cena tego zabiegu też nie jest kosmiczna... a i pomoże. :) Musicie wiedziec, ze niczego nie osiagniecie poprzez nic nie robiąc.. pozdrawiam wszystkie, i zastanówcie się jeszcze nad tym . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna.
a i tak wgl to sory za bledy w pisowni, spieszyłam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
a po co w szpitalu lezec,ja go w domu załatwie przez pare dni,ale najpierw wykorzystam gada,a co,po co mi poddawac sie jakiejs operacji to narkoza na serce szkodzi,organizm prawie w spieczce straci do mnie zaufanie,ze chce go usmiercic,ja tylko schudne jakies 25kg i ubije gada bez skrupułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuula122
myslisz ze tasiemiec to owsiki ze wezmiesz 2 tabletki i gra gitara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
a po co tabletke pradem go ubije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
tak jasne Milenn Ło,w zadne cud diety nie wirze,stosowałam ich tyle ze juz nie zlicze i zawsze efekt jojo,coaraz grubsza masakra tylko tasiemiec moim przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooo jak miło
Spadówa mi tu zasmiecas powazny temat na forum TAROT SZYBKO TANIO S---!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocicaaga@wp.pl
jestem zainteresowana kupnem tabletek z tasiemcem jezeli ktos ma do sprzedania lub wie gdzie je kupic prosze o kontakt na meila kocicaaga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju1icia
Ja też jestem zainteresowana kupnem! Proszę o kontakt ju1ita@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katkor17
znowu same moralizatorki się wypowiadają żyjące w pełnej harmonii ze światem!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
media robia znowu raban z niczego. chyba firmy farmaceutyczne produkujace niedzialajace suplementy na otylosc sa tu inicjatorami. Tasiemiec nie uzbrojony nie jest grozny. Latwo sie go pozbyc. I dziala, jak u Marii Callas albo Angeliny Jolie. Moja zona zrzucila ponad 20 kilogramow w krotkim czasie. Dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzony kontakt: tranek66 małpka wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neonka123
hej, szukam osoby która przebyła tą dietę, aby porozmawiać z nią na skype, i dowiedzieć się więcej. Nie dla celów osobistych, lecz w celach medycznych. Czy ktoś byłby tak uprzejmy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba zocha
Też myślałam nad tą dietą, środki farmakologiczne nie pomagaja, to co, mam sie poddać i całe życie być gruba i wysłuchiwać takich pod moim adresem, jak tu. Jak ktos jest szczupły to nie zrozumie grubego tylko go wyzywa, tłuki kartoflane co to maja się za kogoś lepszego a cały dzień siedzą na kafe bo bezrobotne i dlatego chude bo żryć nie mają co. Jak ktoś to stosował to niech opisze, a debilom anorektyczkom mówimy wypad z tematu, jełopy niemyte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia 123
Ja nie słyszałam. Ale nie licz, że takim sposobem pozbędziesz się 10 – 15 kilogramów. Lepiej zdecyduj się na dietę oraz regularną aktywność sportową. A jeśli do tego dorzucisz preparat wspomagający odchudzanie, to masz szanse na szybsze chudnięcie. Ja sama stosuję dokładnie http://nutrina.pl/1,hoodia-gordonii-plus.html taki od kilku miesięcy i już pozbyłam się prawie 10 kilogramów. I mam nadzieję, że już nigdy nie utyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydziłbym się dziewczyny gdybym wiedział że ma w sobie tasiemca nawet jakby by była szczupła i piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumik
Głupota po prostu aż poraża! Rety! Jakim trzeba być idiotą aby na własne życzenie hodować robactwo w sobie. Ja uważałem że łykanie clenbuterol-u w celu schudnięcia to już ekstrema (silne efekty uboczne), ale w porównaniu z tasiemcem "clen" to wręcz samo zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEMO6
moja laska schudła rok temu i jest zdrowa kupiła od: jolanta.skibek@interia.pl i jest zdrowa :o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×