Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anika11133

biuro podróży (godne polecenia) do podróży poślubnej?

Polecane posty

Gość KarinaBlack2
Hej, moim zdaniem decyzję o wyjeżdzie należy bardzo powaznie przemyśleć, żeby potem nie przejmować sie jakością organizacji naszej wycieczki, najwazniejsze jest to, aby popytać znajomych, poczytać fora, tam jest wiele obiektywnych informacji i opinii. Jeśli ja miałabym polecać biuro podróży, które mnie jak dotąd nie zawiodło, to na pewno triada. Raczej mnie nie zawiedli, a wracałam do Polski z łezką żalu, że jest sie skonczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania i olek
Nas Azja nie pociąga, podobno samoloty mają podrożeć , dzisiaj mówili w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaWeneda34
hmm, zawsze to spory dylemat, bo taka podróż zdarza się raz w życiu, dlatego warto wybrać fajną podróż, która będzie dla nas pięknym wspomnieniem jednych zadowoli wyjazd do Egiptu inni będą chcieli jechać gdzieś dalej na przykład na Wyspy Kanaryjskie... allinclusive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnością to biuro podróży jest godne polecenia: http://www.cortina.com.pl/ Byłam z nimi w podróży poślubnej, wyjazd fantastyczny, niezapomniany, polecam serdecznie bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maselkowa
my jechaliśmy z Ecco Travel. wycieczkę dostaliśmy w prezencie od rodziców, wiec sami biura nie wybieraliśmy, ale byliśmy bardzo zadowolenie. biuro sprawdziło się w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna232323
Świetne hotele w różnych, nawet najbardziej odległych częściach świata oferuje www.planujemywakacje.pl. Wykupiliśmy u nich podróż poślubną na Malediwy i nigdy nie zapomnę tych wczasów!! Absolutnie o nic nie musieliśmy się martwić, o wszystko zadbał organizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek09
Ja z kolei polecam poszukać ofert niemieckich biur, np TUI z niemiec ma lepsze oferty niż z Polski :) ostatnio szukaliśmy na dreamtours ofert. Bardzo dobra wyszukiwarka touroperaotów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Od roku już właściwie jak chcę gdzieś jechać za granicę na wczasy to ofert wyszukuję sobie przez portal www.odlotowepodroze.pl . Tutaj mam wszystkich organizatorów, wszystkie kierunki, także wygodnie. Właścicielem serwisu jest marka Glob Tours, która oprócz obsługi online ma też swoich doradców w kilku miastach w Polsce w punktach stacjonarnych, w tym u mnie w Białymstoku. Ostatnio sobie tam podszedłem załatwiać wyjazd na 2015 do Turcji. Szczególnie te oferty warto sprawdzić u nich, bo zniżki mają konkretne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystanaetacie_pl
Kochasz podróże? Chciał(a)byś na tym zarabiać? Kliknij na link poniżej a dowiesz się dokładnie jak możesz zacząć podróżować dookoła świata i jeszcze mieć za to płacone! turystanaetacie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnaa
Z moim mężem w nasz miesiąc miodowy wybraliśmy się w góry (kochamy narty) do Włoszech z bfc i to był najlepszy wyjazd w życiu. Mieliśmy piękny hotel zaraz przy stoku i do dyspozycji instruktora. Po południu mieliśmy czas dla siebie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik, organizatorzy byli w pełni dostępni. Żałuję, że tak mało zdjęć robiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam z www.pantur.pl w budapeszcie i naprawde to jedno z piekniejszych miejsc jakie widzialam, cudoooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka9
My wybraliśmy również wycieczkę po Europie, konkretnie objazdówkę po Bałkanach, którą oferowało wtedy za śmieszne pieniądze biuro AviaTourTravel. Nie wiem, jak teraz, ale wtedy to było coś. No i bardzo miło wspominam ten czas, jeszcze kiedyś chciałabym tam pojechać, może na jakąś okrągłą rocznicę? W każdym razie każdej młodej parze doradzałabym jednak wycieczkę zorganizowaną, bo planowanie wszystkiego na własną rękę, kiedy trzeba jeszcze planować ślub i wesele byłoby bardzo męczące i jest duża szansa, że się o czymś zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Warto się pofatygować do biura Planet Escape, ewentualnie zadzwonić. Mają tutaj doradców pasjonatów, którzy sami dużo podróżują, także orientują się bardzo dobrze co do hoteli itp. Na stronie www.planetescape.pl są fajnie opisane ich główne propozycje. Ja byłem w Kenii i polecam. Afryka to jednak naprawdę tajemniczy ląd i w sumie nie sposób go poznać w dwa tygodnie, ale można choć trochę liznąć tej kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk1981
Moi dobrzy znajomi wybrali się w podróż poślubną do Kenii. Kierowali się biurami które specjalizują się w egzotycznych wycieczkach. Na tej podstawie mogę polecić http://newpoland.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat firmy www.planujemywakacje.pl i sama miałam okazję korzystać z ich usług w zeszłym roku. Chcieliśmy z chłopakiem załapać się na jakieś niedrogie wakacje w ciepłych rejonach. Pomogli nam znaleźć świetną ofertę last minute w super cenie. Aż byliśmy w szoku, że da się za te pieniądze polecieć do Egiptu na 2 tygodnie. Wyjazd był bardzo udany, ale niestety za szybko nam zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Ciekawe wycieczki, do takich krajów jak Egipt, Maroko, czy Kuba mają na stronie www.odlotowepodroze.pl. Akurat te kierunki mnie najbardziej interesują. Czekam na fajne last minute i coś wykupię. Już tutaj zamawiałem ostatnio wycieczkę na Rodos i było ekstra. Warunki pogodowe, hotel, ludzie, wszystko mi pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvfff
Od lat jeżdżę po świecie, ale od kilku korzystam z Ela-Travel. Ich adres to Rynek Zygmunta Augusta 15/2 w Augustowie. Wejdź proszę na stronę www.ela-travel.pl, jestem pewna , że coś znajdą dla Ciebie, organizują wyjazdy indywidualne pod klienta, w tym masę wycieczek krajowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stałym klientem firmy Sigma Travel - i generalnie jestem bardzo zadowolony z poziomu ich usług. W porównaniu z kilkoma innymi organizatorami, to naprawdę jest to poziom bardzo wysoki. Na stronie www.sigma-travel.com.pl znajdziesz ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannah91
My z mężem zapisalismy się do klubu travelowego i tam wykupiliśmy sobie kilka wyjazdów. Bylismy nad polskim morzem, w górach, i we Włoszech :) oferty noclegowe mają tam bardzo tanie wiec moglismy sobie pozwolic na 3 wyjazdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TANIE PODRÓŻOWANIE. Możesz zaoszczędzić na wielu rzeczach. Po pierwsze, możesz zacząć od Eu. Skorzystaj z tanich linii autobusowych ECOLINES. Ja z nimi jeżdżę i dzięki temu mogę wydawać więcej w miejscach, które odwiedzam. Zaglądnij sobie na ich facebooka, bo mają tam dobre promocje :) https://www.facebook.com/ECOLINES/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej Ecolines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem w ubiegłym roku pojechaliśmy w podróż poślubną z biura Grześkowicz do Grecji. Cena niska a mimo to bardzo dobrze zorganizowany czas, piękny hotel, wycieczki krajoznawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaAnia
Ja bardzo polecam StartHolidays (www.startholidays.pl) - może nie jest to stricte biuro, a raczej pośrednik, ale to dużo lepsza i tańsza opcja. Mają super oferty, szczególnie do Włoch i Grecji, więc warto sobie zobaczyć - a nuż przypadnie do gustu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×