Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anika11133

biuro podróży (godne polecenia) do podróży poślubnej?

Polecane posty

Gość carries78
Do taka j. Schauinland oferuje podróż od 4500zł. Wejdź na dreamtours.pl i skorzystaj z wyszukiwarki połączeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika11133
Nie, na niemieckie biura się nie zdecydujemy, bo ani ja, ani narzeczony nie znamy w wystarczającym stopniu języka niemieckiego. Z tego, co patrzyłam na stronach www, ani TUI ani polski Neckermann nie mają w tegorocznej ofercie wyjazdu do Tajlandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carries78
Z tego co się dowiedziałam to Dreamtours to polskie biuro podróży, a o nieznajomość języka nie ma potrzeby się martwić bo agenci rozmawiają po Polsku i wszystkie formalności są załatwiane przez nich, podróżujący nie musi nic robić, tylko kupić bilet i wyjechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkan
Polskie odpowiedniki TUI, czy Neckermanna mają korzystną ofertę, ale faktycznie, jakość ich usług nie dorównuje niestety rodzimemu niemieckiemu TUI, czy Neckermannowi, z którym miałam okazję parę lat temu spędzać wakacje na Majorce. Odnośnie Dreamtours, jest rzeczywiście tak, jak napisała przedmówczyni. Do tego, zobacz na ich stronie, mają szeroką ofertę wczasów w Tajlandii. Na podróż poślubną polecam Wam szczególnie Phuket :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika11133
Dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Chyba zdecydujemy się na Dream Tours. Waham się jeszcze pomiędzy wyborem Phuket, a Bangkokiem, ale to już szczegóły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vallue
W życiu Neckermanna polskiego. Jakieś 2 lata temu skorzystałem z ich oferty typu first minute, zapłaciłem zaliczke i z powodu trudności jak to powiedziała obsługa, wycofano oferte, potem przez 2 miesiace odzyskiwałem swoje pieniądze. Na szczęście udało mi się załapać na last minute z Dreamtours.pl i musze powiedzieć że uratowali mi wakacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1981
Ja też preferuję egzotyczne podróże i dreszczyk egzotycznych emocji, nudzę sie potwornie na leżakach nad basenem :) Ja z moim mężem nie próżnowałam zaraz po slubie ;) i na miesiąc miodowy pojechaliśmy w podróż dookoła świata! Jechaliśmy z biurem LogosTour i rzeczywiście profesjonalnie wyznaczyli całą trasę, a z tego co wiem nie każde biuro daje rade z podroża dookoła świata :) Niesamowite wrażenia, polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja79
@katarina - ja tez byłam w podróży z Logos Tour, w Australii :D To dobra propozycja na podróż poślubną dla żądnych wrażeń małżonków ;) hie hie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strumien3
Pojechalismy do Rzymu na wlasną ręke - samochodem , wczesniej znalezlismy hote, wynajelismy fotografa w Rzymie i przewodnika po Rzymie i byla to REWELACJA! Polecam! Podam namiar na fotografa i przewodnika, jesli ktos chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka1
zobacz na www.romabella.pl zalatwiają nocleg - niewysokie ceny , w centrum Rzymu, ladnie , robią sesje fotograficzną w Rzymie i zalatwiają kierowcę i inne sprawy,ktore sa potrzebne. Odbierają z lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TylkaJa9
Ja polecałabym Logos Tour. Korzystamy z ich ofert od 6 lat i jak dotąd - współpraca układa się bardzo pomyślnie ;) To profesjonaliści, w tym roku chcemy jechać do Nowego Jorku, proponuję dla Was tę wycieczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurekaaana
Po pierwsze: jeżeli chcesz przeżyć przygodę swojego życia, to na Twoim miejscu bym się nie sugerowała przede wszystkim ceną podróży poślubnej, albo przynajmniej nie na pierwszym miejscu. Po drugie: zgadzam się z tym, co ktoś napisał o biurze Logos Tour. Moja ciotka była z nimi na Tajwanie i na Filipinach i bardzo sobie chwaliła ten wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika 11133, moim zdaniem lepiej wybrać jakieś duże polskie biuro, tzn. Itaka, Rainbowtours, Triada. Któreś z nich na pewno ma Tajlandię. Ludzie trochę świrują z tymi niemieckimi biurami. Jeździłem z nimi, też mieli czasem jakieś niedociągnięcia. Do tego przy słabiej znajomości języka niemieckiego lub jej braku i tak zostaniesz gorzej potraktowana w razie reklamacji na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulicki
A ja powiem coś, co może zabrzmi jak hipokryzja. Wakacje nie muszą być organizowane przez biura podróży. Samemu można to zrobić zdecydowanie lepiej. A sprawa jest bardzo prosta: 1. Wybierz kraj do którego chcesz się wybrać. 2. Wybierz najciekawsze miasto - jakie chcesz a nie takie, jakie mają w ofercie biura podróży. 3. Wejdź na stronę http://www.okeytravel.pl/ czy podobne i zarezerwuj sobie bilet lotniczy, autokarowy. 4. Hotel też można tam zarezerwować, ale najpierw warto poczytać co nieco o hotelach w danym mieście. 5. Ubezpieczenie - można praktycznie u każdego ubezpieczyciela, agenta, praktycznie wszędzie... 6. Teraz warto zaplanować jak będą wyglądać konkretne dni, gdzie idziemy i co zobaczymy. 7. Już na miejscu - jadajcie tam, gdzie tubylcy, korzystajcie ze środków komunikacji miejskiej. Tak się podróżuje, przynajmniej będzie pewność, że wakacje będą realne i prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że co ?
Federalna Agencja Kosmiczna ( RKA ) ros. Федеральное космическое агенство / Roskosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale że co ?
Chńczykom bym nie ufał, a jankesi czekają na nowe rakiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy dokąd się wybieracie. Ale jeśli np. do Skandynawii to śmiało możecie z Unity Line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modyfikacja kulickiegi
kulicki wybrał ci konkretne biuro, ja mam do ciebie inną, chyba lepszą propozycję. Wejdź na stronę http://www.holidaycheck.pl/ i od razu kliknij na dodatkowe kryteria. Stronka się zmieni. Wybierz lotnisko, z którego chcesz lecieć i wpisz terminy odkąd i dokąd chcesz lecieć. (jak klikniesz na ten mały kalendarzyk koło okienek, to będziesz mieć możliwość wyboru. W miejscu Cel podróży pozostaw dowolnie! Wybierz sobie jeszcze długość pobytu i wyżywienie (dwa posiłki, czy All). Kliknij: Szukaj. I będziesz mieć wszystkie propozycje, na całym świecie, związane z tym terminem, lotniskiem (możesz zmienić i szukać jeszcze raz) no i innymi wymaganiami. Klikasz na miejsce, później wybierasz konkretny hotel i dajesz "sprawdź ofertę". Zwróć uwagę ile osób daje rekomendację i przeczytaj opinie. No i rezerwuj. System Holidaycheck obejmuje właściwie wszystkie poważniejsze biura, organizujące wycieczki. Masz w jednym miejscu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak? nie możliwe!
Uważasz, że OkeyTravel działa charytatywnie? Piszesz, że nie płacicie nikomu, a firmie OkeyTravel tez nie płacicie? No dobra, jak zakamuflowana niezdarnie reklama biura, to ja mam też swoją propozycję. Poszukajcie (ale musicie być na 100 procent pewni, że chcecie jechać) oferty łączonej Neckermanna i firmy: Thomas Cook która nazywa się XNEC. Powtarzam, jest to oferta dla osób, które wiedzą, że nie odwołają wyjazdu. NIE MA NIC TAŃSZEGO. Jest tylko jeden haczyk. Z uwagi na specjalne ceny, nie możesz zrezygnować, ostatecznie możesz odsprzedać, ale to też kosztuje. No ale jeśli ktoś chce najtaniej w tropiki, to żadne inne biura tej oferty nie są w stanie przebić. Nie podaję więcej szczegółów, bo nie chcę by wpis stał się reklamą. Nazwa XNEC wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Samemu też można całkiem fajną podróż sobie przygotować i to wcale nie musi być zagraniczna wyprawa. Ostatnio odkryłam niesamowity polski rejon Pojezierze Brodnickie. Jestem zachwycona tamtejszym krajobrazem. Myślę, że to może być idealne miejsce na podróż poślubną. Z tego co się orientowałam to można się zatrzymać w tym kurorcie Głęboczek. M. Gessler chwaliła kiedyś ich kuchnię, poza tym można skosztować tamtejszego wina jak i się w nim wykąpać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Wydaje mi się, że te te różne last minute są dobrą metodą na to być wyjechać gdzieś tanio i zminimalizować koszty. Ja korzystam z All Inclusive, mają dość szeroki wybór różnych ofert i często w ostatniej chwili można kupić zagraniczny wypad naprawdę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz Aniu005
Są tańsze i droższe, ale po co płacić za jakąkolwiek pomoc, jeśli można na przykład na http://www.holidaycheck.pl/ znaleźć te same propozycje bez pośrednictw dodatkowego biura, które przecież szuka i tak w tej samej bazie hoteli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja spokojnie sama mogę zorganizować sobie taką podróż. Niektóre biura podróży mają niesamowitą marżę. W ogóle taka podróż poślubna w Polsce to też niezła rzecz. Myślę, pobyt w jakimś spa typu Primavera w Jastrzębiej Górze, jest również niezłą opcją. Spacery po plaży, piękne zachody słońca, czekoladowe masaże... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliaWeneda
Nie polecam Ci biura podróży, ale o wiele więcej - stronkę, która zbiera oferty wielu dobrych biur podróży - allinclusive.com.pl. Niech Cię nie zniechęci nazwa, bo to nie są oferty tylko dla najbogatszych. Każdy znajdzie tam coś dla siebie, a wybór jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaK.
Wasze podpowiedzi bardzo mi się przydaly, właściwie na każdej stronce znalzłam cos co mnie zainspirowało, na allinclusicve.com.pl widziałam fajne oferty, ale taki wybór, ze trudno się zdecydowac. Muszę sprawę przemyslec i skonsultowac z druga ważna osoba tzn. z moim narzeczonym :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarinaBlack
Hej, moim zdaniem decyzję o wyjeżdzie należy bardzo powaznie przemyśleć, żeby potem nie przejmować sie jakością organizacji naszej wycieczki, najwazniejsze jest to, aby popytać znajomych, poczytać fora, tam jest wiele obiektywnych informacji i opinii. Jeśli ja miałabym polecać biuro podróży, które mnie jak dotąd nie zawiodło, to na pewno triada. Raczej mnie nie zawiedli, a wracałam do Polski z łezką żalu, że jest sie skonczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×