Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonecznikprazony

hurts- stay na pierwszy taniec?

Polecane posty

Gość slonecznikprazony

Z narzeczonym kochamy ta piosenkę ale nie wiemy czy pasuje na pierwszy taniec- co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia misia
myślę,że nie bardzo, jest smutna, mówi bardziej o rozstaniu chyba i cierpieniu niż szczęśliwej miłosci :) Ja mam jedeny typ: Gordon Haskell "do you know how wonderful you are", ale jeszcze nie jestem zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my chcemy jakąś
polską, starą ale wielka miłość krajewskiego trochę oklepana. macie może inne typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie gryzie_
ta piosenka jest o rozstaniu: Całe życie czekam na właściwy moment żeby powiedzieć Ci co czuję Wiesz, próbuję ci powiedzieć, że cię potrzebuję. Oto jestem, bez ciebie Czuję się taki zagubiony, ale co mogę zrobić? Wiem, że ta miłość wydaje się prawdziwa ale nie wiem jak się czuć Mówimy "do widzenia" w strugach deszczu A ja załamuję się kiedy odchodzisz Zostań, zostań Bo przez całe moje życie czułem w ten sposób Ale nigdy nie mogłem znaleźć słów by powiedzieć Zostań, zostań Jest w porządku, wszystko jest w porządku Od kiedy przyszłaś A zanim się pojawiłaś Nie miałem dokąd uciec Niczego, by się chwycić Byłem bliski poddania się I zastanawiam się, czy wiesz jakie to uczucie pozwolić ci odejść Mówimy "do widzenia" w strugach deszczu A ja załamuję się kiedy odchodzisz Zostań, zostań Bo przez całe moje życie czułem w ten sposób Ale nigdy nie mogłem znaleźć słów by powiedzieć Zostań, zostań Więc zmień zdanie i powiedz, że jesteś moja nie odchodź tej nocy Zostań Mówimy "do widzenia" w strugach deszczu A ja załamuję się kiedy odchodzisz Zostań, zostań Bo przez całe moje życie czułem w ten sposób Ale nigdy nie mogłem znaleźć słów by powiedzieć Zostań, zostań Zostań ze mną, Zostań ze mną, Zostań ze mną, Zostań ze mną... Zostań, Zostań, Zostań, Zostań ze mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonecznikprazony
ja wiem o czym ona jest dlatego pytam czy to w ogóle pasuje... ale chyba nie pasuje, a szkoda bo jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×