Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nines

kto teraz jest bez bielizny

Polecane posty

Ja idę w koncu dziadków odwiedzić. Przysiegam, ze sie ubiorę. :D Tylko nie wiem, spodnie czy sukienka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka :) Tyle, że zimno jest i strasznie wieje. 😘 I smacznego! P.S. Myślisz, że te kotlety mają jajko w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
🖐️ vera bądź miła dla dziadków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sie zastanawiam, bo jak sukienka to wysokie buty a potem będę cierpieć i płakać. :( A stóp wymasować nie ma kto. :D A jak pójdę w spodniach to mi babka powie, ze jestem chłopczycą. :D Moze pójde w pizamie, wtedy przynajmniej będę uznana za śpiocha. :D A śpioch to taka fajna osoba. :D:D:D:D Nie mam pojęcie, Serduszko. W sumie to wysoce prawdopodobne, bo czymś trzeba związać "farsz". Zaraz spróbuję wygooglować. Poczekaj dwie chwile. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
to w co sie ubrac żeby się wyróżnic Perw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
a żebyś wiedziała że odkryłam ale zawsze to miło być w ten sposób zaskoczonym nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legginsy i tunika to strój dobry dla nieporadnych gimnazjalistek albo pseudoseksownych licealistek. :D A ja stara doopa jestem. Dla dziadków jestem miła, chociaż mnie nie lubią. Spokojna twoja rozczochrana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego mówię sukienka :D Babcia się ucieszy :p Bo jak one z jajkiem to muszę poczekać do środy ;) Nie chodzi o to, żeby się wyróżniać, ale to jest przykre kiedy prawie wszystkie młode dziewczyny chodzą tak samo ubrane. Leginsy i tunika albo sweter za dupę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, na oficjalnej stronie Tego Miejsca jest przepis. Ugotowane jajka w tym są. Nawet nie wiedziałam. :D Fak. Poczytaj przepisy, pewnie będzie coś bezjajecznego. Ja nie idę na dyskotekę, tylko do rodziny. Musze wygladać w miarę przyzwoicie a nie jak obtartus, czyli jak zwykle. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
dziadki Cie nie lubią? jak można nie lubić takiej przemiłej dziewczyny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby się wyróżnić to sukienki z krepiny :D Jak byłam mała to czasami mijałam na ulicy taką staruszkę, podobno byłą baletnicę, która chodziła w sukienkach z krepiny i miała makijaż jak klown. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo kamizelka. :O i kapuelusz. Autoryzuję Perwersje, stringi są :O:O:O 🖐️ Dobra, idę w spodniach. I tak mi powiedzą, ze jestem brzydka, gruba i głupia, nie będę sie starać. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
a Ty w co się ubierasz Perw zeby sie wyróznić? kuźwa ja też mam sweter za dupę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
icona a jesteś gruba?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahaha :D Poszłam jakis czas temu w kiosk. babka tam wszystko ma w sumie. :D I przedemną takie dwie dziewuszki kupiwały sobie bibułę własnie. Jak ja im pozazdrosciłam. W jednym rulonie wszystkie kolory tęczy. Jak ja byłam mała to marszczona bibuła była taka brzydka. Jeszcze była taka gładka, z której korzystałam przy robieniu witraży :D :classic_cool: w 4 klasie i on taka sobie. A dzisiaj? Tęczowa bibiła jak tęczowy music box kiedys. :(:(:( Swiat mnie dołuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×