Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nines

kto teraz jest bez bielizny

Polecane posty

Nie próbuję się wyróżnić, ale raczej staram się nie kupować tego co wszyscy. Zwłaszcza, że w leginsach wyglądałabym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
to kup sobie bibułe i zrób z niej spódnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa takie ruloniki :D Wysłać Ci jeden? :D Kupiłam przed Bożym Narodzeniem do robienia dekoracji, ale czasu nie miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak byłam mała i była ta moda na podarte dżinsy :classic_cool: poszłam do dziadków w tych spodniach, a bluzkę miałam w ace wypapraną :D Dziadełłe dał mi pół wypłaty żebym sobie kupiła coś nowego :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak świna. Albo nie. Jak płetwal błękitny. Taka jestem gruba. Tak wcześniej miało byc przede mna, bibuła, duzo literówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
eee nie wierzę,krygujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
mozna być grubym ale coś czuję,że krygujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
od pączków i eklerków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź już lepiej załóż majtki na doopę i wykurrwiaj :D O której wrócisz? Ja też niedługo wychodzę, będę koło 18. (Tutaj, bo nie chce mi się gjegje instalować :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
bober nie ogolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz pójdę. 😴 Nie chce mi sie strasznie. Na polu, to prawie jak w getcie - głód, nędza i chłod. :D Wyjdę koło 16, u nich będę 16:40, posiedzę godzinę, pójdę do WieszSamaGdzie na jedno czy dwa i wrócę. :) Koło 20 się powinnam zjawic, chociaż dzisiaj piątek, to nie wiem kogo spotkam. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
bil a moze twojej urosło podpiździe i w łózku wam sie nie układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Szybki Billu, zajmij się swoja nieruchawą zoną a nie moim podpicośtam :D. Nie jem słodyczy. Nie licząc cukru do herbaty. Perwerełłe, weź mnie zabij. teraz, bo mi smutno w zwiazku z powyzszym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o 16 wychodzę :D To dzisiaj se nie pogadamy pewnie :o Ale jutro rano jeśli nie będziesz spała do południa to ja powinnam być wolna jak Kazek będzie spał. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viera ty
billowi podchujcze urosło i żona dlatego nie chce się ruchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kupić w Biedronce wodzionkę? :D W takim fiolowym? :D Ja kiedyś widziałam taką pomidorówkę w fiolowym opakowaniu. Straszna beka z tego. :D Kojarzy się z takimi soczkami nibyowocowymi z początku lat 90. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera, to Ty bogata jesteś.. słodzisz herbatę. Ale się burżuazja tu znalazła. A podpiście mojej pani jest gładkie i jędrne. Tylko fakt, że co z tego jak ona nieruchawa taka. Idę na imprezkę w sobotę , to ją spiję i zniewolę. A niech ma coś z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na bank. :D Kaźmirz, podejdx no do płota jak i ja podchodzęęęę :D foliowym* x 2 pomerdało mi sie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×