Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nines

kto teraz jest bez bielizny

Polecane posty

Jak się grzeję to mozesz poczuc dopiero jak włozysz mi rękę pod majtki i posmyrasz tu i ówdzie. Nie spinam sie tylko nerwowo reaguję na pustosć świata. Mierzi mnie głupota, brak moralności i wyzszych wartosci. Do wkurrwienia zostało mi jeszcze bardzo, bardzo, bardzo duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
easy, easy... To tylko kafe. Trudno tu szukać moralności i wyższych wartości. Poza tym nie wiem czy znajdziesz je również w realu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bla, bla, bla. Kafeteria to jedno a ludzie ja okupujący to drugie. Oczywiscie, ze znajdę. Mój drogi. To wszystko zależy od tego z jakimi ludźmi przystajesz. Skoro wątpisz w istnienie dobrych ludzi to przykro mi z powodu twojego świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zrobiła filozoficzna dyskusja... A tak dla rozładowania atmosfery: Dylemat nowoczesnej filozofii jest taki. Jeśli wsadzisz komuś palec w dupę, to kto ma palec w dupie? Ty czy on? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna, internet mi chodzi jak ślimaki które mam w terrarium, za oknem wiuwa i pada a chleb mi się skończył, nic to zjem kaszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest kasza gryczana :classic_cool: Z Biedronki też moze byc. :) Chociaż najlepsze są z Kupca. Mieszanka ryzu parboiled i dzikiego ❤️ + dorsz pieczony z masłem w folii aluminiowej i sałatka ze świeżej kapusty, marchewki, cebulki czerwonej.. :( Jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makłowicz to tępy chooy na kaczych łapach. :classic_cool: Ostatnio oglądałam tego idiotę. Żarł gdzies i mówi, ze za wszystko zapłacił z 60 jurków i jest to wydatek na każdą kieszeń. A ja nie mam na chleb. :D:D:D Najlepszy jest Pascal. Phoszę pańzdwa !! :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Aldim sprzedają sprzeterminowane rzeczy z przebita datą ważności. :classic_cool: Kiedys Wam opowiem co mama mojej przyjaciółki zrobiła. :D:D:D A Pascal nie wkurrwia, ino wkuhwia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym żyła na Zachodzie to wiadomo, 60 jurków to cena jak najbardziej przyzwoita. 60 euro = 60 złotych. Ale jak ja, pierdna Polka bym sonbie pojechała no to ola boga :O 🖐️ Kupa szmalu za ktora można lekko przesiedziec tydzień na Costa Blanca jadąc stopem i śpiac na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gessler i ryż Basmanti :classic_cool: Ale w sumie to ją lubię. Widać, ze ma babka charakter. :) Ale jeść to ja bym u niej nie chciała. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie trafi- kolejny post którego mi nie wysyła, pierdzielony net:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×