Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tommy vercetti

gardze mężczyznami i kobietami którzy wybaczają zdradę

Polecane posty

jak można być tak jebnietym i zaakceptować zdradę partnera. czy te osoby są aż tak zakompleksione i mają bardzo niskie mniemanie o sobie że nie wierzą że znajdą partnera. w przypadku mężczyzn- jak można być taką ciotą i zaakceptować to że partnerka robiła loda, ściągnęla majtki, i chuj wie co jeszcze przed jakimś frajerem. w przypadku kobiet- czy naprawdę musicie mieć faceta aby go tylko mieć? dla tego faceta będziecie jeszcze większą kurwą niż ta z którą zdradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))))) HAAAA
podzielam to zdanie. nie wiekszego ponizenia niz wybaczyc takie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iyoiviyvo8yvyugkjgjhgvuzdr
Uważam tak samo ja Wy! Ci co wybaczają zdradę to jacyś nieudacznicy i pierdoły życiowe, które boją się związać z kimś innym lub zostać sami! Jednym słowem zboczeńcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
co za głupie pieprzenie, jak sie ma dzieci to nie jest tak łatwo powiedzieć mężowi czy zonie ze to koniec i tyle, widac dzieci jak mało wiecie o życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet dzisiaj w radiu eska, w audycji bal czy szmal, facet zdradził dziewczynę i zgłosił się do radia, przeprosił zapłakany, a ona już miała mokro między nogami, szczęśliwa wybaczyła. co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iyoiviyvo8yvyugkjgjhgvuzdr
Kogo nazywasz dzieckiem pyskata gówniaro? Zobaczymy co powiesz jak dorośniesz i będziesz miała męża ruchacza, który będzie cię zdradzał i Bóg wie co jeszcze! Uciekniesz od niego nawet z dziećmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie, jakby
nie dzieci to prawie nie byloby wcale zdrad tylko koniec zwiazku i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa, takie wytłumaczenie że są dzieci. w takim kraju jak kobieta ma małe zarobki to pewnie że wybacza. BO TRACI ŹRÓDŁO FINANSOWANIA. i tak szmaci się za pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dziecko drogie męża to ja juz mam od 15 lat i trójke dzieci, wiec wiem co pisze :) za mało znacie życie zeby sie wymądrzać, kiedyś zweryfikujecie swoje smieszne poglady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
To jaką debilką musi być dziewczyna, która wychodzi za takiego ruchacza, który może ją zdradzić w każdej chwili? Masz pod czaszką trociny zamiast mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie chodzi o pieniadze a raczej o to żeby nie burzyc zycia dzieci, zeby sie nie wychowywały bez ojca, jeju ale z Was smarkate matoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlnlhblhjdhjjbdlfkjfd
Poglądy może im mam śmieszne, ale ty masz mętalność prostytutki! i tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetka..
a nie ja niekumam skad tacy debile sie biorą ??????????????????//bardzo duzo tutaj takich ..zakomleksionych zakładajacych smieszne tematy de..... ...z nudy czy to głupota wrodzona ???co cie obchodzi kto jak robi albo decyduje JEGO ZYCIE JEGO SPRAWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!... patrz na swoje zycie a nie komentuj kogos DECYZJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czy
wybaczyłam zdrade czy nie. Dla mnie to był koniec i tak nic by z tego nie było :) Poprostu odeszłąm do innego. Znaczy sie :) inny pojawił sie po perwnym czasie :) i nie załuje teraz ze zostałam zdradzona. Gdyby nie to nie miała bym teraz fajnego faceta :) a tamten z tego co wiem jest szcesliwy z tamta wiec dobrze wyszło w sumie :) Ja sie ciesze ze mnie zdradził i tak sie meczylismy ze soba i raczej nigdy bysmy sie nie dogadali :) nie to co z obecnym. Wiec ja widze plusy tego w tym wypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieprzysz monika, można utrzymywać kontakty z ojcem, ale kurwa wybaczyć i udawać szczęśliwą rodzinę? chyba że aż tak swedzi cie szpara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
potencjalnie kazdy facet czy kobieta moze zdradzić, więć najlepiej w ogóle sie nie żenic, nie wiązac z nikim, zyć samotnie :D oj dzieci, dzieci :D mam meza od 15 lat i nigdy mnie nie zradził i zyje nam sie super, z Waszym mysleniem byłabym dzis samotną sfrustrowana baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do tommy vercetti
Nie dyskutuj z tą całą monią, ona myśli jak zwierzę! Nie ważne z kim, nie ważne gdzie, ważne, żeby ją przeleciał tak jak pies sukę! Nie dyskutuj z ludźmi, których moralność jest na poziomie zwięrzęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem czy
"MIŁOŚĆ? A DLACZEGO MA BYĆ JEDNOSTRONNA. i to nie jest miłość A UZALEŻNIENIE spowodowane przez niskie poczucie wartości" no i co z tego...wiele osób myli miłosc a wiekszosc nawet nie wie co to jest :) co z tego jesli nawet jest to uzaleznienie i te osoby nie sa wstanie zyc bez siebie sa szczesliwe razem i chca byc razem to co w tym złego? Czy to nie wyglada jak miłosc? Powiedz mi czym jest miłosc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Posłuchaj gówniaro! Oprócz seksu jest jeszcze coś takiego co nazywa się miłością! Nie bierze się ślubu z kimś dla seksu i pieniędzy po to, żeby go potem zdradzać przy najbliższej okazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
są tacy co udaja ale sa tez tacy co wybaczaja i sa szczesliwi, ile Wy macie lat?? 15?? 16 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe................
Ciekawa jestem jak będziecie myślec na ten temat za 20 lat:D. Gwarantuję wam,ze wiekszosc z was bedzie juz po zdradzie lub tym zdradzonym i nadal będziecie tkwić w starym w zwiazku. Żadem mężczyzna ani kobieta nie dochowa wiernosci zawsze,kiedyś tez idealizowalam wszystko teraz widze co sie dzieje w małzenstwach znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ale co Was obchodzi czy ktos wybaczy czy nie, każdy zyje jak chce :) swetka ma racje, siedzą tu dzieci, albo zakompleksione paskudztwa które w zyciu w związku nie były, nie wiedzą co to sex, miłośc itd ale krzycza najwiecej :D żałosne z Was istoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam zamiaru tkwić w żadnym związku, więc? sama mówisz są zdrady, więc napewno znajdzie się suka która mi da więc po co mam łożyć pieniądze na własną rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tommy vercetti no od razu wiedziałam ze jesteś zbyt paskudny zeby być w związku więc bedziesz dymał jakieś szmaty za kasę :D gratuluje wyboru :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×