Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

**** jestem wykończona ******

Polecane posty

Moja córeczka od wczoraj zwija się z bólu, boli ją brzuszek - robi się cała czerwona, zwija się, pręży... Nie może zasnąc, jak już przyśnie to za 10 minut budzi się z płaczem i tak cały czas od wczoraj, w nocy tylko na chwilę udało jej się przysnąć dłużej. Czy to są kolki???? Wczoraj próbowałam dać jej herbatkę koperkowa, chyba nie zadziałała, teraz dałam jej espumisan - spi juz pol godzinki i mam nadzieję, że jej przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łóóó żesz ty.
To co ty tu jeszcze robisz?! Idź spać, odpocznij trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuwam przy malutkiej, zeby w razie czego zrobic jej masazyk bo to troszkę pomagało... zasnęła na kanapie, boję się ją sama zostawić, a nie chcęteż przenosić do łóżeczka żeby sięnie rozbudziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy t może byc kolka? z tego co wyczytałam to kolka trwa kilka godzin a ona tak od wczoraj rana... Na pocxątku myślałam, że to zatwardzenie, bo stęka jakby dusiła kupę, ale robi normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego synak herbatka nawet na 5 min nie pomagala ale szwagierka przywiozla mi z niemiec krople sab simplex mozesz je kupic w aptece albo w internecie i sa swietne. u nas sprawdzily sie na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macierzynstwo póki co jest cudnowne :) najgorsze jest to, że muszę patrzec jakj ona się męczy, jak się zwija, pręzy, że to ją boli, a ja nie mogę nic zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to
skaza białkowa? proponuję skontaktować się z pediatrą. ma krostki na buzi, za uszami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie pojedyncze krostki, ale nic poza tym - jedynie na czole i nosku ma takie twardsze warstwy naskórka, które po nasmarowaniu poarafiną schodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to
ja bym jednak skontaktowała się z pediatrą. sama nic nie wymyślisz, na kafe raczej też nie, a lekarz na pewno przyjedzie, choćby i teraz. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama26
zamiast sab simpelx polecam bobotic - albo dawaj tego espumisanu troche więcej niż ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×