Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biszkopt1982

ciasto na biszkopcie

Polecane posty

Gość biszkopt1982
ale ja nikogo nie obrazam, wiec nie widze powodu do zaczerniania :-) a co ma piernik do wiatraka (dziecko do piekarnika)? jest cos o czym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franuś
ten franuś wyżej to nie ja ale mogę się podpisać pod tym tylko nie krzyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaBIondynka
To jest jakaś kpina, GÓWNO WAS OBCHODZI CO KTO MA W DOMU. MOŻE NAWET SRAĆ NA ŚRODEK POKOJU A I TAK GÓWNO WAM DO TEGO. Dziewczyna sie grzecznie pyta, o przepis na ciasto, a wy jej jakieś morały z dupy wzięte, dajecie. Wyszukaj sobie ciasto na google z biszkoptem i poprostu nie piec biszkoptu, tylko zrób samą mase (np. kremową) i przełóż Proste. W was, to poprostu żal.pl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Pelagia
Masa mleczna : 1/2 szklanki mleka 2 małe opakowania cukru waniliowego 25 dkg margaryny 2 szklanki mleka w proszku Mleko zagotować z cukrem i cukrem waniliowym.Ostudzić.Miękką margarynę utrzeć na puszystą masę,dalej ucierając dodawać ostudzone mleko z cukrami i mleko w proszku.Dokładnie wymieszać , do masy można dodać - mielone orzechy - owoce -wiórki kokosowe - kawę capucino - kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Pelagia
Nie przejmuj się złymi językami, zawistnych ludzi!!! Każdy ma w domu to co jest mu potrzebne!!!! Pozdrowionka.Jak już zrobisz ciasto, podziel się jak Ci wyszło!!!!!!! :) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biszkopt1982
a jebie mnie to twoje ciasto, moge się najwyżej wysrać na mięko na nie, a tobie nasikać do mordy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franuś
ale ja nikogo nie obrazam, wiec nie widze powodu do zaczerniania a co ma piernik do wiatraka (dziecko do piekarnika)? jest cos o czym nie wiem? no jak to co ma masz dzieci i nawet im nie upieczesz ciasta ani dobrej zapiekanki CO Z CIEBIE ZA Matka!!!!!!!!!! A CO TY MYJESZ W TEJ ZMYWARCE? SKORO JADASZ NA MIEŚCIE W PRACY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×