Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielkanocny słonik

karta zgłoeszń do przedszkola

Polecane posty

Gość wielkanocny słonik

obecnie nie pracuję, ale zamierzam podjąć pracę jak mi dzieci zostaną przyjęte do przedszkola. Nie wiem czy pisać coś w rubryce -praca- czy nie, zostawić puste, czy napisać jakieś argumenty, jakie? czy to wogóle coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NABORY DO PRZEDSZKOLI
byly do konca marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie da... poza tym (przynajmniej u mnie) poza wpisaniem nazwy zakładu pracy wymagana jest jeszcze pieczątka... co do terminów to i u mnie zapisy były do końca marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkanocny słonik
u nas są do końca kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sie nie dostana
jesli ty nie pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1683
Do końca kwietnia roczniki 2007 i 2008 można zapisywać. Ja też mam ten problem... ja nie pracuję, więc tylko z pracy męza będzie pieczątka. Są matki, które nie pracują a fałszują kartę zgłoszenia i tym sposobem odbierają miejsce dzieciom, których rodzice oboje pracują. Przyznam, że tego nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też są apisy do końca marca i myślałam że tak w całej PL jest ,jeśli chodzi o przedszkole publiczne ;) Ale wracając do tematu jeśli zostawisz puste miejsce to się Dyrektorka spyta dlaczego tak zrobiłaś :) Powiesz że szukasz pracy to wpisze że jej nie masz i masz zerowe szanse by Twoje dziecko do niego przyjęli.U nas w każdym razie potrzebują w rubryce "praca" pieczątki do zakładu pracy oraz numer telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g prawda...jeżeli posłali
do przedszkola to właśnie nie mieli z kim zostawić. wyobraź sobie ze jest jeszcze coś takigo jak żłobek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1683
Tak... najlepiej by było żeby dla każdego dziecka było miejsce w przedszkolu ale niestety tak u nas nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g prawda...jeżeli posłali
gdyby tak było nasz kraj już nie nazywałby sie polska:D wtedy byłby to eden:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejjejejejejejejejejjeeeeeee
a co mamy zrobic jak nie sfalszujesz karty to ci w zyciu do przedszkola dziecka nie przyjma jak nie pracujesz!!!!!! jak mam znalezc prace z dzieckiem na plecach u nas w zlobku panswtwowym sa takie warunki ze masakra a na prywatne nie mam kasy, dziecko pojdzie od wrzesnia to znajde prace, i tylko dzieki temu ze mialam pieczatke ze pracuje i ze wpisalam ze dziecko bedzie chodzic od 6 do 15 mi przyjelki inaczej by szanas nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sie nie dostana
z drugiej strony tez mam dziecko w przedszkolu i dziwne ze po 14ej , po 15ej zostaje 2je,3je dzieci a reszta (ok 20scia) wybrane zaraz obiedzie przez rodziców !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1683
To super że Ci przyjęli dziecko. Ale pomyśl że odebrałaś miejsce komuś kto naprawdę pracuje a być może go nie stać na nianie. Ja nie pracuję, chciałabym poszukać pracy, chciałabym też żeby moje dziecko miało kontakt z rówieśnikami ale co ja mogę... Nie będę fałszować karty! Mam sąsiadkę, która w firmy męza załatwiła sobie pieczątkę i jak dziecko jest w przedszkolu to ona sobie biega od fryzjera do kosmetyczki. No to już jest chore!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie jakieś 70% dzieci jest zabierana z przedszkola o tej 13 a przychodzą na 8 bo te godziny są bezpłatne i jakoś poza nimi ma się kto dzieciem zająć :/ jak my odbieramy córkę tak około 16 to zwykle jak jest 10 dzieci to dużo a w przedszkolu jest ich prawie 200 ale fakt faktem że faktycznie powinni jakoś inaczej patrzeć i jeśli jedno z rodziców nie pracuje dawać więcej punktów niz tym gdzie oboje rodzice pracują bo dobrze ktoś napisał że skoro oboje pracują to znaczy że maja co z dzieciekm zrobić (wyjątkiem powinny być dzieci które wychodzą ze żłobka) ale co do żłobkowych dzieci to nie wiem jak u was ale u nas z tego co wiem to każdy żłobek ma jak gdyby swoje przedszkole gdzie te dzieci mają pierwszeństwo przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejjejejejejejejejejjeeeeeee
no tak ale to co ja mam siedziec jeszcze 2 lata w domu zeby inne dzieci mialy miejsca no sory, ale zastanow sie czy ktos w tym kraju pomysli o tobie hmmm raczej nie to dlaczego ja mam myslec o innych wazne jest moje dziecko a nie inne dzieci i ich rodzice :/ ja tez chce pracowac a bede mogla tylko wtedy jak dziecko pojdzie do przedszkola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co?? ???
"...o tej 13 a przychodzą na 8 bo te godziny są bezpłatne...." pierwsze słysze o czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sie nie dostana
ale jest jeszcze urlop macierzynski - i w sumie kobieta do czasu posłania dziecka do przedszkola moze byc na macierzynskich a potem wraca do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1683
I tu się różnimy. Ja nie sfałszuję karty i tyle. W zeszłym roku córkę odrzucili, teraz znowu ją zapiasałam i zobaczymy. Ma wskazania od lekarzy, że dobrze zrobi jej towarzystwo rówieśników, bo ma problemy z mówieniem. Mam nadzieję, że to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sie nie dostana
5h w przedszkolu jest bezpłatne ale dotyczy to tylko i wyłacznie ZERÓWEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sie nie dostana
tak w ogole jesli moge cos podpowiedziec to watro złozyc do 3ech,4rech przedszkoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1683
macierzyński to jest ponad 20 tygodni... kilkumiesięcznego dziecka nie przyjmują do przedszkola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sie nie dostana
sorki nie macierzynski a wychowawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1683
5h w przedszkolu jest wszędzie bezpłatne - przynajmniej u mnie. To jest tzw. podstawa programowa. Za resztę się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sie nie dostana
u nas do przedszkola nie przyjmuja na 5 h - przynajmniej nie oficjalnie - zeby dziecko zostało przyjete to w karcie musi byc min 8h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w państwowym przedszkolu za godziny 8-13 nie płacisz :/ jedynie koszty posiłków ale nie koszty pobytu i dotyczy to wszystkich a nie tylko zerówek :/ a z tym urlopem wychowawczym to tez tak super nie jest bo mi np nie przysługuje bo umowa zlecenie a nie o pracę więc teoretycznie zaraz po macierzyńskim do pracy powinnam wrócić a wychowawczy nie jest 2 ale 3 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co?? ???
mami82 nie wiem skad masz takie informacje bo u mnie sie płąci niezaleznie od ilosci godzin i jest to panstwowe przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci sie nie dostana
mało kto chodzi na 8ma do pracy u nas przedszkole czynne od 5.30 - najczesciej czas rozpoczecia pracy to godzina 7ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1683
Być może kwestia opłat zależy od gminy. U mnie dopłaty są za pobyt poza 8-13 i za posiłki no i za dodatkowe zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka sprostowan
1. to czy sie za 5 godz placi czy nie placi zalezy od gminy 2. wychowawczy w wiekszosci rodzicow jest nieplatny 3. w syt kiedy brak meijsc dla dzieci rodzicow dwojga pracujacych sorry ale ejstem za przyjmowaniem tylko takich dzieci, skoro ci rodzice musza i jakos sobie radza to te matki co chca isc do pracy tez musza ruszyc glowa i jakos sobie poradzic a potem dopiero panstwowe przedszkole 4. powinno sie bardziej sprawdzac to co rodzice pisza w kwestionariuszach bo jest zbyt wiele oszystow co pisza ze pracuja a nie pracuja albo co pisza ze dziecko na 8 godz a przyprowadzaja na 3-5 godzin 5. zapisy sa roznie w moim miescie sa do 10 kwietnia elektronicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trelumpolelum
u nas też się płąci normalnie w przedszkolu. Dopiero od wrzesnia mają wejsć godziny od 8-13 jako programowe, każda następna płatna. I tak dla wszystkich. W zeszłym roku też zfałszowałam kartę, z tym że u nas nie była wymagana pieczątka a tylko napisanie czy pracuję czy nie. Gdybym napisała ni od razu by mi dzicko odrzucili. Napisałam ze tak, znalazłam pracę, więc nie widzę w tym problemu. Niestety ale w Polsce jest tak ze jak nie kombinujesz to nic nie masz :P mówię to bez zadnych skrupułów, bo większość ich nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×