Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chica1234

Powiedzcie zwłaszcza osoby mieszkające w Wawie

Polecane posty

czy łatwo jest znaleźć pracę w stolicy, czy znacie jakieś lokalne stronki internetowe z ofertami pracy? Gdzie najlepiej szukać? Proszę o poważne wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle jaką tak, łatwo. Ale jak szukasz czegoś poważnego, to trzeba długo szukać, dużo CV wysyłać, być cierpliwym. Chyba, że masz znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz znajomości to nie mam, myślę, żeby preprowadzić się do stolicy bo w moim mieście nie ma pracy, ale nie wiem czy to dobry pomysł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
wszyscy jada do stolicy. Tak sie dzieje od lat. Warszawa nie jest z gumy, a to, ze kazdy tu jedzie powoduje juz teraz glownie to, ze pracodacy jezdza po wiekszosci pracownikow jak po lysej kobyle. Zastanow sie dobrze, czy warto akurat tu przyjezdzac. W Warszawie tak samo mlodzi maja ciezko i dlugo szukaja pracy Jaki masz zawod? Ile doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym roku skończyłam studia z zarządzania finansami, mam też dyplom technika administracji a doświadczenie w pracy nie duże niestety... :( szukam czegoś w swoim kierunku, ale wydaje mi się, że trzeba bardziej otworzyć się na inne propozycje i dostosować się do rynku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KREMUSSS dziękuję za propozycję, no właśnie na początek trzeba mieć trochę kaski, mam znajomych w stolicy i rodzinkę, ale nie chcę im się narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
gdybym ja byla w takiej sytyuacji szukalabym miasta (np.KRakow, Wrocław, Poznań) gdzie też są duże firmy, ale jest ono bliżej mojej miejscowości. W Warszawie panuje wolna amerykanka, wszystkie chwyty dozwolone, ale - decyzja nalezy do Ciebie. Kazdy i tak zrobi po swojemu, ale nie mow potem, ze Cie nikt nie uprzedzal co tu sie dzieje ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka domyślam się, że napewno nie jest łatwo, ale jak się nie ma lepszych możliwości to trzeba podjąć jakieś ryzyko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
KREMUSSS - Ty to tak optymistycznie podchodzisz do sprawy, tylko zauwaz, ze jako facetowi jest Ci latwiej, bo przede wzystkim HR calego swiata nie bedzie podejrzewac Cie o chec podstepnego zajscia w ciaze. chica - w Łodzi Procter otworzyl nowa fabryke, dziala tam tez Philips i cos tam jeszcze. Mozesz tez tam probowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KREMUSSS z miłą chęcią jakby co skorzystam z twojej pomocy :) wiesz, gdybym ja miała pracę w swoim mieście i te 1500 zł to by było super :) ale u nas to przeważne najniższa krajowa albo jakiś staż za 800 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
chica - poczytaj moj watek o niespodziewanych nadgodzinach to zrozumiesz jaki jest rynek pracy. Bo jak czlowiek nei ma pracy ( a sama jej nie mialam dlugie miesiace) to mysli, ze jakiby znalazl prace za 1500 to by byl happy, ale jak trafi do pracy, gdzie nie moze sobie nawet zaplanowac czasu na to, zeby kupic jedzenie bo ciagle musi siedziec w pracy to zaczyna rozumiec, ze takie zycie jest dobre ale jak sie ma mamusie do gotowania obiadu i zakupow (na gosposie nie kazdego stac a na faceta nie ma sie juz sily, bo jemu tez czas i uwage trzeba posiwecic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KREMUSSS
Podchodze do tego normalnie.. Czy wyjedziesz do warszawy czy do krakowa to bez znaczenia.. Nie będzie tutaj idealnie bo napewno bedzie brakowac wielu rzeczy.. Pozatym ta tesknota za miejscem wychowania, za zajomymi.. Ja uwielbiam grać w piłke nozna, tutaj w stolicy Polski nie mam mozliwości nigdzie zagrać.. Mówie tutaj o normalnym boisku z trawą.. Niby taka głupota, ale ile radosci mogła by mi sprawić.. Ciągłe bieganie za tranwajami.. Ciągły brak czasu.. Jednak mimo wszystko da sie tutaj zyć.. Jakbys coś mój kontkat do mnie : nioop@o2.pl - z chęcią bede pomocny.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam pewne rzeczy i miejsca, do których lubię wracać bo wychowałam się na wsi a życie w mieście mnie nie cieszy :), ale żeby żyć normalnie trzeba mieć pracę i obojetnie gdzie, ale zawsze jakąś, jeżeli ktoś jest niezadowolony ze swojej pracy to czemu nie odejdzie i nie poszuka sobie innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
chica, umowmy sie tak - popracuj w Wawie pare lat i pogadamy, ok? :) Przepraszam, ale nie bede tu darmo zdradzac tego, czego nauczylo mnie to co sie nazywa doswiadczenie na rynku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka, ale nie tylko ty masz pod górkę ja na twoim miejscu bym się cieszyla, że masz tą pracę tak w ogóle, że wymagają od ciebie, żebyś zostala po godzinach to czemu się nie postawisz, jak ktoś da po sobie pojechać to już tak będzie no chyba, że to taka firma to ja bym szukała lepszej pracy a możliwości są tylko wystarczą chęci na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaabc...
juz zaczelam protestowac i nie zostaje zawsze gdy chca. W dodatku po tym wszystkim jeszcze teksty, ze "stoimy w miejscu". Boję się tylko odejść za szybko, bo juz raz wpadlam z deszczu pod rynnę, a potem nie mialam prawie rok pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka, ale ty za wszystkich nie możesz odwalać roboty, jeśli możesz to znajdź chwilę wolnego czasu i między czasie szukaj innej pracy, która będzie spokojniejsza, myślę, że ci się uda tylko trzeba odwagi i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×