Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annnkaaa28

NORMALNY SZOK

Polecane posty

Znamy się już jakiś czas i od pewnego czasu iskrzyło dość mocno między nami Wczoraj w końcu doszło do zbliżenia Zaczęliśmy grę wstępną ,ale po jakimś czasie poczułam potrzebę wysikania się Wyszłam do łazienki gdy dosłownie po chwili wróciłam do pokoju on normalnie kończył sobie walić i tryskał spermą. Nigdy nawet sobie nie pomyślałam że facet może w takich okolicznościach na zwalenie sobie nie zwracając uwagi na partnerkę Ubrałam się i wyszłam a on nawet nie wstał z łóżka. Miałyście taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan wiesiek
vera wyraz twojego ryja kiedy ci podaje knage :O :D 💤 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie zrozumiałaś! On był poważnie Tobą zainteresowany, chciał się oświadczyć ale najpierw pokazać, że nie będziesz go w domu dupskiem szantażować!:classic_cool: 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mial zrobic jak w polowi zabawy poszlas sie gapic w lustro do kibla ? czekal czekal i mu sie znudzilo - zawiodlas jako kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia3567
u mnie był inny problem Facet się spuścił i natychmiast wymiękł gdy tylko dotknęłam jego penisa Też normalny szok przeżyłam bo nie wiedziałam co mam dalej robić a tak mi się chciało kochać Oczywiście ubrałam sie i wyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×