Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda.-----------91

jak się ubrać na rozmowę kwalifikayjną ?????

Polecane posty

Gość magda.-----------91

mam 20 lat kobieta i ide na rozmowe kwal. na stonowisko specjalisty doradzcie w cos sie ubrac moze byc np. ciemne spodnie rurki + buty ze skory balerinki na obacie + marynarka ciemny granat+ niebieska koszula dl rekaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblak12
specjalisty od czego? zreszta jakim specjalista mozna byc w wieku 2 lat? :P strój ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblak12
20 lat mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinota
myślę że będzie spoko, jeżeli to wszystko do siebie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka99999999
w miare elegancko, chociaz np specjalista ds sprzedazy to np zwykly sprzedawca to nie musi byc baaardzo elegancko, ale znow nie luzacko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malineczka_k
myślę, że warto ubrać się elegancko. wtedy pokażesz, że zależy ci na pracy. a pracodawca będzie widział, że się starasz. chodzi o to, że ubraniem też robisz jakieś wrażenie. jak sama szłam na rozmowę do firmy, w której teraz pracuję, to przejrzałam ich stronę internetową, żeby zobaczyć jaki jest standard w tej firmie, czyli jak na przykład jeździ się ubranym do klientów. trafiłam na blog http://praca.eniro.pl/blog/ i tam opisali jak się przygotować do rozmowy kwalifikacyjnej, co ich interesuje i.. jestem już tam od pół roku... może przejrzyj różne strony firm tego typu i zobacz jakie są standardy ubierania się na takie rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×