Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tosia.

O co mu naprawde chodzi ?

Polecane posty

Gość Tosia.

Hej , mam taki problem , spotykam sie z chlopakiem 2 miesiące i NIE jestesmy razem ,on ogólnie miał wczesniej dziewczzyne i był z nia tylko miesiąc (w dodatku moja imienniczka ;< ) No i on mi ogólnie powiedział ze nie chce miec dziewczyny narazie WOGÓLE . No zrozumiłm go moze boi sie kolejnego rozczarowania bo powiedział mi sie on nie chce dziewczyny znowu na miesiąc , szuka czegos stałego i ja tez ! Ale ogólnie on ma bardzo cieżki charakter , jak mam z nim pisac np na gadu to dostaje cholery , bo np o szkole nie chce ze mna gadac , mowi skończ ten temat , i ogólnie zawsze odpisuje tak krótko co jest wkurzające. Ale mniejsza o to , chodzi mi o to ze widujemy sie tyle czasy , i wiece , calujemy przytulamy , nawet pieścimy , i nie chodzi tu o sex , tylko wiecie . A mimo to nie jestesmy razem , i ogólnie no nie wiem on nie wyraza za bardzo swojego zdania , ja tak naprawde nie wiem czy mu zalezy czy nie , bo np tydzien temu napisal mi ze koniec z przytulaniem całowaniem i wgl , ( wczesniej mi tez tak pisał z 3 razy i wracał ) ale wtedy cos mnie naprawde tkneło i wiedziałam ze to koniec , nie odzywałam sie do niego przez pare dni , nie wchodziłam na gadu ani nic. No i ogólnie zerwał ze mna tydzien temu , a wczoraj mi pisze ze chce wpasc i wgl , ale tym razem nie dam sie jak on by nawet chciał przytulac , całowac czy cos , o NIE . ! Dziewczyny doradzcie o co mu tak naprawde chodzi , bawi sie mną strasznie , a ja nie wiem czy opłaca sie w to brnąć , on nie wie sam czego tak naprawde chce! Bo z jedenj strony wydaje mi sie ze mu zalezy , ale jak by zalezało to by nie zrywał tego wszystkiego , a z drugie ehh ze ma mnie gdzies i wgl. A ogólnie na poczatku jak sie poznawalismy to on pisał czy moze wpasc i wgl , a przez ostatni czas to ja pisałam czy moze przyjechac i wgl , a wczoraj własnie sam sie tak wpraszał , i ogólnie to ja do niego ze jak chce to moze przyjechac , A on : a chcesz zebym przyjechał ? Ja- No jak bym nie chciała to bym nie pisałą ze mozesz wpasc . ; ) No i teraz powiedzcie mi co zrobic z takim facetem .? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×