Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotne wakaje

samotne wakacje

Polecane posty

Gość samotne wakaje

czy ktos z Was stal przed wyborem samotnego wyjazdu na wakacje za granice? dodalam, ze za granice bo w Polsce nie ma bariery jezykowej i kulturowej, a za granica bywa roznie. moze ktos poleci mi gdzie warto jechac za nie wygorowana cene. dodam, ze nie szukam przygod, chce tylko odpoczac, a niestety nie mam towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne wakaje
zapomnialam napisac, ze chcialabym sie w tym miejscu czuc bezpiecznie i nie byc nagabywana przez miejscowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne wakaje
nie ma tu zadnych singielek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w tamtym roku we wloszech ,region Rimini,tanio i bardzo mi sie podobalo.tu masz adres www.hotel-book.net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne wakaje
dziekuje slicznie za pomoc. w grecji bylam wprawdzie kilka lat temu, ale w malej miejscowosci i raczej nie bylo zbyt bezpiecznie nawet w dzien bylysmy zaczepiane przez miejscowych w dosc nachalny sposob. chcialabym wydac jakies 2 tys. mam nadzieje, ze na jedna osobe to wystarczajaco. jakie macie odczucia po samotncyh podrozach? roche sie martwie, ze wszyscy beda parami i w rezultacie bede czula sie samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego wybierałabym miejsce gdzie miałabym zajęcie. Bo jak masz do wyboru plaża, hotel, basen to wiadomo, że trochę źle się czuć można Ale jak trochę pozwiedzać, pochodzić po okolicy, lubię różne zakątki, to może być miło:) Właściwie też bym się wybrała teraz gdzieś, ale znajomych nie stać by było a z rodziną nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotne wakaje
tylko z tym zajeciem gorzej. lubie zwiedzanie, gorzej ze sportami wodnymi jak nurkowanie bo nie mam o tym zielonego pojecia. najbardziej boje sie ze samotnie nie wychyle nosa poza hotel ze strachu ze ktos mnie napadnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że naprawdę inne kraje europejskie nie są niebezpieczniejsze od Polski, oczywiście jeśli nie ma w nich protestów czy strajków. Bo z arabskimi to gorzej, sama nigdy bym nie pojechała. Bo tego już nawet jako nachalnego zaczepiania nie można nazwać Wyspy Kanaryjskie są przyjemne, ale z kolei nie ma za bardzo co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×