Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola878

Czy do pracy w banku potrzebne jest doświadczenie ?

Polecane posty

Gość ola878

Witam ! Kończę w czerwcu studia licencjackie na kierunku całkiem odbiegającym od bankowości. Będę szukała swojej pierwszej pracy i kilka osób poleciło mi bym starała się o pracę w banku. Ale czytając ogłoszenia zamieszczone w internecie (na różne stanowiska bankowe) najczęściej jest napisane, że mile jest widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Jednak czy jest to wymóg bez którego nawet nie mam co się starać??? Podpowiedzcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka99999999
ja mam roczne doswiadzczenie+ prace dorywcze na studiach, skonczylam marketing i zarzadzanie i pracy w banku nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122223
Trzeba mieć to jest wymagane i nawet na portalach pracuj.pl i innych wymagają doświadczenia, no chyba, że masz znajomości w banku to nie musisz mieć doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jutro, jutro.
Jestes z Lubania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola878
Nie ja jestem z okolic Kielc, ale pracy będę szukać w wakacje w Radomiu, bo tam mam zamiar się przeprowadzić. Liczę jednak na to, że na stanowisko najniższe w banku nie potrzeba zawsze doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabol z pod budki
Jak się ma wujka senatora albo posła to i prezesem można zostać :D To jest Polandia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola878
Tzn.moja pzyszła szwagierka będąc jeszcze w trakcie studiów (socjologia) nie mając doświadczenia w pracy w banku dostała pracę jako asystent klienta sprzedawała między innymi karty kredystowe. Ale w Warszawie, a wiadomo, że tam są większe możliwośći ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×