Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123ania456

seks analny

Polecane posty

Gość 123ania456

Mam pytanie do Panów. O co chodzi z tym seksem analnym?? Dlaczego większość z Was chce takiego seksu, ale nie chcecie, żeby Wasza partnerka nie byla już dziewicą analną?? Czy to takie straszne dla Was, że uprawiała seks analny przed Wami z kimś innym?? O co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blob the killer
myślę, że dla wielu kolesi seks analny to jakby wyższy poziom zaawansowania i dlatego zależy im , żeby taki stopień intymności ich kobieta dzieliła tylko z nimi. wiesz, namówić babkę na seks analny to nie zawsze jest taka prosta sprawa i fajnie wiedzieć, że to mi się udało, a nie jej byłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KCN
sterotypy Polski zasciankowej....jesli chodzi o mnie to wole kobiete z doswiadczeniem w tym temacie i deklarujaca sie ze to lubi niz taka co zarzeka sie ze nigdy tego nie zrobi bo to obrzydliwe......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ania456
Racja, ale weźcie pod uwagę fakt, że Facet, z którym to zrobiła pierwszy raz, wiele dla niej znaczyl. A że się rozstali... Nigdy nie wiadomo, co nas w życiu czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za roznica jak sie jest w zwiazku? robi sie aby bylo dobrze to nie wielkie poswiecenie a i otkryc mozna cos fajnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ania456
No jak dla mnie nie ma problemu, ale mam znajomą, która miala ze swoim facetem nieprzyjemności, tylko dlatego, że wcześniej uprawiala seks analny z kimś innym. Ja na szczęście mam normalnego faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to robic
mojemu mezowi i nie jest to dla mnie obrzydliwe wrecz podniecajace.. kocham go ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ania456
No ja też lubię, uwielbiam wręcz, ale nie wyobrażam sobie sytuacji, w której facet mi wypomina, że nie jest tym pierwszym. Mam 28 lat, wiadomo, że nie trzymałam dziewictwa do tego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefesese
"Facet, z którym to zrobiła pierwszy raz, wiele dla niej znaczyl" No właśnie. i diabli wiedzą co będzie, jeśli znów pojawi się w jej otoczeniu. "stara miłość nie rdzewieje". tak wiem : głupie to. ale nic nie poradzisz. faceci lubią wiedzieć , że pewne rzeczy robiło się tylko z nimi , bo tylko oni znaczyli wystarczająco wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to robi
mnie akurat maz nie wypomina , bo byl tym pierwszym... ale gdyby nie byl... powiedzialabym ze jest pierwszy...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefesese
dobra taktyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bg hbhnbjhnjn
prawda jest taka, ze chcą takiego seksu ponieważ ich partnerki mają za luźne i rozklapiowate tzipy - głównym powodem tego jest poród lub jakieś ekstremalniejsze formy seksu np. jak facet wkłada dłón lub dwie dłonie w tzipkę to nie ma co się dziwić z resztą facet,którego kobieta miałaby bardzo wąską tzipkę nie proponowałby tego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ania456
hehe ja też nie mówię mojemu facetowi o mojej przeszłości, jeszcze by się chłopina przeraził :P i u mnie jest jednak tak, że stara miłość rdzewieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to robic
niech wiedza tyle ,ile chcemy i mozemy im powiedziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ania456
masz rację moja droga :P oni też pewnie nie mowią nam wszystkiego :P a jak to jest, że niektórzy faceci brzydzą się seksem analnym?? mój były mąż się brzydził :P na szczęście jest były :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123ania456
a babki nie mają za luźnych ci pek, tylko faceci mają za cienkie ku tas ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to robic
to byl jakis dziwny pewnie -- prawie kazdy facet chce poczuc te przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analistom mówimy nie
I to stanowcze nie. A fuj, zboczeńcy, sodomici, kryptohomoseksualiści, kobiety z luźnymi pochwami, wulgarne dziwwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie to robic
to sa cudowne wrazenia ..niezapomnianeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×