Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aikona1976

Nie moge mieć 4 dziecka...nie mogę i już!

Polecane posty

Gość Bartus80
Do załozycielki Kochana ja taki seks miałam od 14 lat i dwoje dzieci planowanych a teraz jestem w 4 miesiacu ciążyi juz wiem ze nie ma co liczyc na cuda :) Teraz dopiero po porodzie zaczne stosowac pigułki bo fakt 4 dzieci to juz bardzo duzy obowiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie parzy nie gryzie
U nas stosunek przerywany długich lat, ciąża w 2 cyklu starań ( liczyłam że zdążę wziąć 3 miesiące kwas foliowy a zdążyłam tylko dwa) Trzymam kciuki za wynik jaki dla Ciebie będzie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie parzy nie gryzie
8 długich lat*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolakajajalananabagaajahah
no jak mąż ma taką grę wstępną ----> no toteż właśnie dlatego mówię, że na przerywanym to zachodzą tylko pary mega płodne i mega pechowe :P :P popatrz - my z mężem oboje zdrowi, ja dobre wyniki, mąż też a jednak u nas aż rok był potrzebny [z pełnymi stosunkami] żeby się udało a lekarz w klinice leczenia niepłodności nam mówił, że co 2 facet w ogóle nie ma plemników w tym płynie przedejakulacyjnym [są dopiero we właściwym wytrysku] także wiesz, wg mnie szanse na ciąże ze stosunków przerywanych są mikroskopijne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolakajajalananabagaajahah
tylko kwestia podstawowa jest taka, co dla kogo oznacza STOSUNEK PRZERYWANY u nas oznaczał wyciąganie członka na kilkanaście sekund przed wytryskiem [i doprowadzanie męża do orgazmu ręką] a dla innych oznacza on, że trochę spermy się dostanie do pochwy a resztę nie bo facet wyciągnie :P to wtedy niedziwne, że się z takich stosunków ciąże trafiają :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co dajeszzzz
ale omawianie tematu, najlepiej nie dawaj i nie będzie wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooaaannnnaaa
Ja z mężem jesteśmy niestety MEGA PŁODNI. :O W pierwszą ciążę zaszłam przez PRZERYWANY. Żeby było śmieszniej... był to JEDYNY PRAWDZIWY przerywany w naszym życiu... bo do tej pory zabezpieczaliśmy się prezerwatywą + wyskok przed finałem. Mąż na 100% nie "popuścił" bo doszedł jakieś 5 minut po wyjściu z pochwy, z małą pomocą mojej ręki. (bo baliśmy się ciąży :) ) Później byłam już mądrzejsza i po porodzie założyłam spiralę. Po 1,5 roku znowu byłam w ciąży. Rodziłam córkę i spiralkę jednocześnie. Teraz biorę pigułki i mąż zakłada prezerwatywy. Jak nie ma gumki to nie pozwalam mu się do siebie zbliżyć... mimo, że biorę pigułki. I powtarzam, że pięknie się dobraliśmy... ja płodna jak królica, On ze spermą jak Superman. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolakajajalananabagaajahah
Joannnaaaaaaa - no to faktycznie można Wam pogratulować płodności :) :) :) :) :) ale takie przypadki jak Wasz, to raczej rzadkość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfyhfugjg
joanna naprawde ciezko mi w to uwierzyc co piszesz...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joooaaannnnaaa
No ale niestety to prawda. :( W ciąże z córką zaszłam z pełnego wytrysku. Ale ponoć mnie miała spiralka zabezpieczać. I zabezpieczała 1,5 roku a później zastrajkowała. Mimo, że się nie przesunęła, jak podejrzewał ginekolog. Córka miała silną wolę życia. ;) Poczęcie syna to w ogóle zagadka ludzkości. Śmiejemy się, że powinniśmy go nazwać McGyver. :P Ostatnio maż jadł jogurt i przysiadłam się do niego, otworzyłam buzię jak pisklak, dając do zrozumienia, żeby mi dał jedną łyżeczkę. A ten do mnie, że nie da bo zajdę w ciąże jak będziemy jeść tą samą łyżeczką. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie parzy nie gryzie
moja znajoma w pierwsza ciążę zaszła na zastrzyku antykoncepcyjnym plus gumka (dziecko jest prawie głuche, nie mówi, opóźnione w rozwoju o rok w stosunku do rówieśników - lekarze twierdzą ze to w skótek tej mega dawki hormonów), w druga ze spirala plus gumka (poroniła) - Ci to dopiero są dobrzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
Witam ponownie. Jeszcze nie zrobiłam testu.Postanowiłam poczekać jeszcze dziś(termin@). Ale dziś a w sumie od wczoraj wieczorem mam chyba stan podgorączkowy.Mam lekkie dreszcze,ale nie jestem chora.Kurcze zamiast @ gdzie rano już się pojawiała uczucie przeziębienia. No nic poczekam cały dzień i zobaczę.Dopiero ranek więc może już jestem rozdrażniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
nie czytałam całego wątku, ale widziałam, ze rpzewinęło sie pytanie o możliwość ciązy w 10 dc. Owszem, to mozliwe. Po pierwsze nigdy nie masz 100% wiedzy ze owulacja jest wtedy a wtedy. Po drugie, ja jestem w 9 t.c i wyszlo, ze do zaplodnienia doszlo w 7 d.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh autorko podziwiam Cię za cierpliwość... ja bym była już po teście przynajmniej 2 dni temu :) wiesz przed prawdą nie uciekniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
Pytam,bo w żadnej ciąży tak nie miałam.z reszta każdą ciążę przechodziłam inaczej.Wiem,ze w kolejnych ciążach mogą pojawić się objawy których nie miało się będąc w poprzednich ciążach. Ciebie tez chyba zainteresował ten temat skoro tu zajrzałaś? Dziękuje za odpowiedzi..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
Aikona, zrób jednak test, potem będziesz się zastanawiać. Mam 3je dzieci i nie mogłabym mieć 4go (z powodów 1.zdrowotnych 2.życiowych) więc choć przez lata obywaliśmy się bez antykoncepcji, zdecydowałam się po ostatnim. Polecam Nuvaring, jeśli nie chcesz łykać tabletek. Jeśli jesteś w 4tej ciąży albo udało Ci się i nie, trzeba pomyśleć poważnie o dalszym zabezpieczaniu się Depo-provery mój lekarz zdecydowanie nie poleca - ze względu na skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zroznicowana
Jeszcze nie zrobiłam testu.Postanowiłam poczekać jeszcze dziś(termin@). Ale dziś a w sumie od wczoraj wieczorem mam chyba stan podgorączkowy.Mam lekkie dreszcze,ale nie jestem chora.Kurcze zamiast @ gdzie rano już się pojawiała uczucie przeziębienia. No nic poczekam cały dzień i zobaczę.Dopiero ranek więc może już jestem rozdrażniona Nie chce nic mowic,ale ja wlasnie tak sie czulam na poczatku ciazy,myslalam ze jakies grypsko mnie rozklada,bole miesni podwyzszona temperatura,dreszcze,a za 2 dni zrobilam test i dwie grube kropy ujrzalam :) No ale my sie o malucha staralismy wiec sie bardzo cieszylam.A Ty sie nie martw bez wzgledu co bedzie i tak bedzie dobrze dasz rade,powodzenia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 1980..
i co dziewczyny..testowałyście juz ? autorko co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 1980..
alooo niema żadnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjbhdfcjhbjghhjfjh
i co autorko jak test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 1980..
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnjbhdfcjhbjghhjfjh
pewnie jest pozytywny i autorka załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 1980..
halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
Pozytywny-niestety :( :( :( :( :( Chyba raczej zdecyduje sie usunac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia 1980..
powaznie ,,czy to podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aikona1976
Powaznie :(2 kreska jest blada...Ale jest..cholera....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wy sobie
radzicie finansowo pytam bo ja chcialabym miec 3 i tak sie zastanawiam jakiw trzeba miec zarobki zeby sobie na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×