Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kelner_23

czy zgodziłybyście się

Polecane posty

Gość janina IV
jakby bardzo mu zależało, to bym się zgodziła, może nie publicznie, ale ja bym z tego z pewnością przyjemności nie miała (z lizania - z masażu jak najbardziej ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelazo nie klęka
ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałbym nic przeciwko, żeby zrobić coś takiego dziewczynie przy miłej konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapla siwa co się kiwa
czemu by nie ! knajpka w plenerze, po wyczerpującym spacerze, fontanna na umycie nóg. Do tego dziewczyna w sukience albo w spódnicy pokazująca przy okazji więcej niż zwykle. W końcu przy takiej zabawie nogi nie upilnują i odsłonią majteczki lub może i wszystko jak stringi się wślizną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałem nawet trochę podobną sytuację, tylko że nie na dworzu i nie przy ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapla siwa co się kiwa
widzę, ale dla sympatyczniej byłoby robić coś takiego jak by miała sukienkę lub spódnicę. Np jeansową krótką spódnicę, akurat na spacery. Z jednej strony taka spódnica jest bezpieczna bo sztywna i wiatr jej nie podwieje, ale też nie da się jej naciągnąć i ułożyć tak żeby coś zasłaniała jak jedna noga będzie uniesiona. Facetowi należy się coś w zamian jak robi dziewczynie taką przyjemność - niech coś pokaże, zaryzykuje jakąś odważną sytuację. W końcu w takiej sytuacji i pozycji nawet troszkę publiczne pokazanie majteczek będzie naturalne. Oczywiście bez buszu naokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×