Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość go!!!

jak długo uprawiacie sex?

Polecane posty

Gość imma

Są inne opcje: Chusteczki Orgasm control Wipes - są nasączone środkiem, który znieczula lekko czlonka i on jest w stanie dużo dłużej wytrzymać zanim skończy. Spray Orgasm control - z tej samej serii. Jest to jednak dość duża butelka tak wiec nie będziecie go mogli raczej zabrać ze sobą gdzieś w plener jeśli lubicie taki seksik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiria

Przede wszystkim, to kieruję do mężczyzn... Jeśli Wasz stosunek trwa 5-10, nie zrażajcie się. Negatywne podejście nie pomaga, a taki czas jest zbieżny ze średnim czasem stosunku. Trening na pewno pomoże Poza tym sa różnego rodzaju pomoce jak wspomniane tutaj chusteczki orgasm control. Moj też się nimi wspomagał i naprawdę mu pomogły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naklejka

My coraz dłużej 😉 Na początku niestety tak nie było ponieważ mąż bardzo szybko się nakręcał i niestety ale kończył po 5 minutach co mnie absolutnie nie satysfakcjonowało. On również nie był zadowolony. Co pomogło ? Tabletki Orgasm Control - świetny produkt, możecie wypróbować. Mąż od kiedy stosuje jest w stanie uprawiać seks nawet 20 minut 😉 Za drugim podejściem do 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, krzyy napisał:

Ale jak mam to powiedzieć swojemu facetowi?

Wprost ale to raczej nic nie da. Nawet może pogorszyć sprawę. Zależy od charakteru i tego jak bardzo weźmie to do siebie?

Ja lubię kochać się kilka godzin. 3 - 4. Partnerka musi być odpowiednia. Musi być między nami chemia. Jeśli ma być krócej to szkoda nawet się rozbierać. To się właściwie nie różni od masturbacji z seks zabawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak 5 minut to i tak nie  jest źle ;) Niektórzy uwierz mi,że kończą po kilku ruchach tak wiec naprawdę nie masz na co narzekać w tym momencie. Sama proponowałabym z nim po prostu porozmawiać. Powiedz mu,że taki seks jak macie obecnie totalnie Cię nie satysfakcjonuje i ze chciałabyś trochę dłużej. Oczywiście w bardziej łagodnej formie bo oni są uczuleni na takie rady. Jeszcze jest wiele środków na przedłużenie wytrysku. Mój mąż również miał takie problemy i używa regularnie kremu orgasm control. Dzieki temu ma większą kontrole.Wcześniej brał tabletki z tej serii ale obecnie już nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak 5 minut to i tak nie  jest źle ;) Niektórzy uwierz mi,że kończą po kilku ruchach tak wiec naprawdę nie masz na co narzekać w tym momencie. Sama proponowałabym z nim po prostu porozmawiać. Powiedz mu,że taki seks jak macie obecnie totalnie Cię nie satysfakcjonuje i ze chciałabyś trochę dłużej. Oczywiście w bardziej łagodnej formie bo oni są uczuleni na takie rady. Jeszcze jest wiele środków na przedłużenie wytrysku. Mój mąż również miał takie problemy i używa regularnie kremu orgasm control. Dzieki temu ma większą kontrole.Wcześniej brał tabletki z tej serii ale obecnie już nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak 5 minut to i tak nie  jest źle ;) Niektórzy uwierz mi,że kończą po kilku ruchach tak wiec naprawdę nie masz na co narzekać w tym momencie. Sama proponowałabym z nim po prostu porozmawiać. Powiedz mu,że taki seks jak macie obecnie totalnie Cię nie satysfakcjonuje i ze chciałabyś trochę dłużej. Oczywiście w bardziej łagodnej formie bo oni są uczuleni na takie rady. Jeszcze jest wiele środków na przedłużenie wytrysku. Mój mąż również miał takie problemy i używa regularnie kremu orgasm control. Dzieki temu ma większą kontrole.Wcześniej brał tabletki z tej serii ale obecnie już nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tabletki są bez recepty. Jest to ziołowy środek tak wiec nie ma szans aby zaszkodził. Moim zdaniem jest to zancznie lepsze niż trucie się viagrą czy pochodnymi. Poza tym skład jest znany. Jest to polecane przez lekarzy tak więc nie jest to na przykład jakiś niewiadomego pochodzenia środek dostępny w sieci. Można sobie poczytać,ze jest to dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny. Nie wiem czy orgasm control jest w aptekach bo mąż zamawiał przez internet ( zarówno tabletki jak i krem).I po prostu musisz jakoś sama zacząć tą rozmowę.To Ty znasz najlepiej swojego męża. Nie wiem czy ktoś tutaj podpowie Ci jak z nim o tym rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×