Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jeeeeda

czy mozna zarejestrowac dzialalnosc w anglii a pracowac w polsce?

Polecane posty

Gość taka sobie jeeeeda

Witam. Mam pytanie. Czy istnieje mozliwosc rejestracji dzialnosci w anglii ale wykonywaniu uslug w polsce- na celu mialoby to ominiecie/zmniejszenie kosztow i czasu jakie sa w poslce, typu zus, ksozty zwiazane z ewentulana liwkidacja firmy czy chociazby czas jakie potrzeba na rejestracje i lazenie po rgon itd. sytuacja: mieszkam w anglii, chce miec w poslce slaon kosemtyczny. rejestruje firme na adres powiedzmy mojego kolegi ,no bo w anglii mieszkac nie bede tylko w polsce. jade do polski ,otwieram salon i tam pracuje. do anglii i tak musze przyejzdzac od czasu do czasu na jakies dodatkwoe treningi wiec moge dowiedzic od razu kseigowa. 1.czy jest to mozliwe? 2.czy wtedy rozliczam sie w anglii? place tam podatki i ubezpieczenie? 3.co jezeli chce zatrudnic pracownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jeeeeda
Witam. Mam pytanie. Czy istnieje mozliwosc rejestracji dzialnosci w anglii ale wykonywaniu uslug w polsce- na celu mialoby to ominiecie/zmniejszenie kosztow i czasu jakie sa w polsce, typu zus, ksozty zwiazane z ewentulana liwkidacja firmy czy chociazby czas jakie potrzeba na rejestracje i lazenie po regon itd. sytuacja: mieszkam w anglii, chce miec w poslce salon kosemtyczny. rejestruje firme na adres domu powiedzmy mojego kolegi ,no bo w anglii mieszkac nie bede tylko w polsce. jade do polski ,otwieram salon i tam pracuje. do anglii i tak musze przyejzdzac od czasu do czasu na jakies dodatkwoe treningi wiec moge dowiedzic od razu kseigowa. 1.czy jest to mozliwe? 2.czy wtedy rozliczam sie w anglii? place tam podatki i ubezpieczenie? 3.co jezeli chce zatrudnic pracownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×