Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vi_

3 miesięczniak zaczyna histerię przed snem

Polecane posty

Gość vi_

dziewczyny co się dzieje z moim dzieckiem? dotąd zasypaiło wzorowo - od kilku dni na początek rytuału z zasypianiem reaguje histerią, płacze, kopie nóżkami, nie da się jej uspokoić, nie chce jeść, leżeć, nic.. co sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gredate
a co jej dajesz do jedzenia przed snem? i o której ją kładziesz spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gredate
może dodajesz kleik ryżowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_
nic nie dodaje, podaje tylko pierś. Zresztą wszystko jest "jak zawsze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gredate
wszystko jest jak zawsze ale towje dziecko się zmienia :) miałam ten sam problem, długo się dziwiłam, aż wkońcu udało mi się dojść do tego oc chodzi. Mała płakała mi już w momencie kąpania a potem nie chciała jeść. Była po prostu zmęczona wcześniej niż zwykle. W wieku 2 miesięcy zasypiała na noc o 23, w 3 m. o 22 a teraz ma 4m i zasypia na noc o 20.00. W ciągu dnia śpi już o wiele mniej. Spróbuj jednego dnia zacząć rutuał wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_
kapiemy ją o 18, kładziemy spać ok 18,30 - i zwykle spała juz cała noc (tzn z przerwami na karmienie)... generalnie obajwy takie jak u Ciebie, ale wygląda jakby nie chciała/bała się iśc spać pomimo zmęczenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gredate
to wcześnie zasypia na noc... a śpi z wami w pokoju? w łóżeczku czy w wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfddddd
moja coreczka ma 3 miesiace i 3 tygodnie , i wlasnie kolo 2 tygodni temu miala takie napady, dostawala histerycznego placzy juz w trakcie kapieli, a kapac sie uwielbia, przeszlo samo po 3, 4 dniach, moze to skoki rozwojowe..nie mam pojecia, ah u mojej znajomej (mamy dzieci w tym samym wieku) bylo dokladnie to samo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gredate
tak, to może być skok rozwojowy... poczytaj o skokach w necie, uspokoisz się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_
śpi ze mną, ale teraz drażni ją jak ją przytualm, głaszcze, jak wogóle wchodzimy do pokoju w którym spimy... no szok. Też myślę o skoku rozwojowym.. ale da się jakoś to sprawdzić? coś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj podobnie
zazwyczaj usypial ladnie , a gdzies tak okolo 3 m-ca zaczynal plakac przed spaniem i to zarowno w dzien jak i w nocy . Widac ze zmeczony i spiacy , a histeryzowal . Mnie sie wydawalo ,ze po szczepieniu stal sie taki marudny przed zasypianiem . Pozniej sie uspokoilo , a nastepnym szczepieniu to samo . W ciagu dnia nie plakal tylko wlasnie w trakcie zasypiania. Wydaje mi sie ,ze zazwyczaj tak robi jak jest bardzo zmeczony , a nie chce isc spac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gredate
spróbuj zmienić cokolwiek, np. miejsce kąpieli, miejsce spania... może to coś pomoże, dziecko zaintrygujesz "nowością" a po jakims czasie wróć do starych nawyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_
cześć dziewczyny... wczoraj mała usnęła po godzinnej histerii.. dziś obawiałam się, że będzie to samo więc wpadliśmy na pomysł, żeby wykąpać się z nią w wannie- pobawimy się, pomasuję ją, mała się rozgrzeje, rozluźni. po kąpieli (ok 10 min) nakarmiłam ją - padła przy jedzeniu - no wiem, że nie powinnam jej na to pozwalać, ale po ostatnich historiach skapitulowłam - jak śpi, niech śpi. No ale obudziła się po 30 minutach i znów ryk :(((( mąż próbuje ją uspokoć :( rany! kiedy to minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×