Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość matu.rzystka

Na jakie studia warto iść ?

Polecane posty

Gość Piotr

To może administracja na Kolegium Jagiellońskim? Chyba powinnaś dostać się z tych przedmiotów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

To może administracja na Kolegium Jagiellońskim? Chyba powinnaś dostać się z tych przedmiotów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

@Piotr tak, takie przedmioty są potrzebne na administrację, przynajmniej ja się z nich 3 lata temu dostałam na administrację właśnie na Kolegium Jagiellońskie, chyba nic się nie zmieniło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tez uwazam, ze jesli tylko masz zapal i chec to warto. Na nauke nigdy nie jest za pozno, a jesli ma Ci sie to przydac, to tym bardziej. Te 3 letnie studia, ktore ostatnio skonczylam, przelecialy jak z bicza strzelil, a na nich bylo mnsowto babek starszych ode mnie.

Wiec sie nie zastanawiaj, a dzidziusia na studiach tez mozesz miec

Sama rownież zastanawiam sie nad przekwalifikowaniem się... Obecnie pracuję w biurze ale praca mnie nie kręci i biorę pod uwagę zrobienie sobie takiego kursu podologicznego

https://lukomades.pl/szkolenia-podologiczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze płatna praca mówisz? najlepsze zawody, na które zawsze będzie zapotrzebowanie to albo lekarz albo prawnik. z innymi zawodami różnie bywa. Lekarzem nie kazdy moze byc - niektorzy nie lubia takiego kontaktu z ludzmi, a zeby np. operowac musisz znosic widok krwi bez problemu. ja polecam ci prawo w warszawie na akademii ekonomiczno-humanistycznej, a potem isc na aplikacje. https://vizja.pl/studia-wyzsze/prawo,ws20.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo dobre doświadczenia z ŁSW z Żar (lsw.edu.pl). Jestem po dwóch podyplomówkach na tej uczelni i potwierdzam, że poziom kształcenia jest bardzo dobry, doświadczenie wykładowcy i faktycznie człowiek nie idzie tam tylko po papierek, ale może także coś więcej dla siebie wyciągnąć, jakoś skutecznie się zawodowo z ich pomocą rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na każde - zawsze lepiej byc osobą wykształconą niż głąbem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×