Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fryzka

Malowanie oczu! Help!

Polecane posty

jaki eyeliner jest najlepszy? Z pędzelkiem, w pisaku, kredka? Który by tak mocno podkreślał, który robił delikatne kreski? Co myślicie o tym z pędzelkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, w pędzelku chyba najbardziej wyraźne robi, da się i duże i małe. Ale ja np nie umiem obu oczu ładnie zrobić. Dlatego jak już (raz na ruski rok) to wolę kredkę bo rozcieram trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirty dirty dirty dorty dirty
ja od paru lat kupuje ten z wibo chyba za 6 zl i jest genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorwa
u mnie najlepiej sprawdzają się żelowe w słoiczkach, bo są zajebiście trwałe, intensywne i nie robią tej poświaty co reszta eyelinerów.obecnie mam z inglota i nie polecam dziewczynom z opadającą powieką, bo piekielnie się odbija przy otwieraniu oka, w rezultacie ma się na powiece dwie kreski. dopiero po utrwaleniu zwykłym eyelinerem w formie płynnej da się jakoś normalnie wyjść do ludzi, ale to też czasem zawodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×