Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdgthdty

OFIARY MODNYCH STUDIÓW.........

Polecane posty

Gość jagoda221
Ja nie rozumiem tego jak mozna podążać za modą i wybierac modne kierunki.... W sumie jak idziesz nawet do szkoły policealnej to tez wygrywasz zwłaszcza jesli wybierasz kierunek który naprawde Ciebie interesuje. I wydaje mi sie ze tym powinnismy sie kierować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szadkowska_988
Czasami to presja otoczenia, rodziców. Wiec troszkę jest to jednak zrozumiałe. Kwestia tego jak my do tego podejdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokatka w puszcze
A kiedy to filozofia była modna? Pedagogika owszem, w związku z wyżem demograficznym, którym minął, ale to zawsze jest tak, że jak coś (akcja, waluta, umiejętność, dyplom) traci na wartości, to nie wszyscy orientują się od razu. Dyplom nie ma znaczenia, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imossskowa
Ludzie czasami sami nie wybieraja kierunków tylko ida tam gdzie rodzicie ich posyłaja. To jest czesto realizowanie niespełnionych marzeń swoich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
Ja nie uważam ze to jakies ofiary. Po prostu sa też tacy którzy wybieraja kierunki zgodnie z zainteresowaniami. Wiec jesli komuś moze sie nie udaje na studiach moze wybrać szkołe policealną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy tak o tej pedagogice? Ja skończyłam pedagogikę ( 2 specjalizacje) praca wymarzona państwówka , po 4 h dziennie zarobki dobre .. więc nie kumam tych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze pedagogika nie daje jakiś specjalnych szans na rozwój. Jesli o mnie chodzi to jednak zdecydowanie jestem za informatyką, jezykami. Poki co na informatyke poszłam do Cosinusa, a w przyszłości moze wybiore studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mnie sie wydaje ze kiedys dzieciaki w wieku 19 lat szly na studia bo tak trezba bo rodizina nalega bo wszyscy idą, nikt nie podpowiedział i nie zastanowił sie po co, czy ja tego chcę. Ja jestem ofiarą takiego studiowania właśnie, ale na szczęscie poradzilam sobie w innej dziedzinie niz kierunek studiów, a studia pamiętam jako udręka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam poszłam na administarcje do Cosinusa i nie stresuje sie tym czym inni na studiach. Po co sie tak meczyć, jak wiadomo ze w dzisiejszych czasach nie samymi studiami człowiek zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda i czasami sie zastanawiam czy jest sens wybierac sie na studia. Skoro w takich własnie szkołach policealnych masz tak dużo kierunków tych na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ofiarą stomatologii będę miała pewną pracę, pewnie na godzinę zarobię więcej niż kelnerka ale nie będę w tym szczęśliwa wolałabym studiować filozofię i socjologię i teraz mieć multum możliwości jestem na finiszu tych studiów nie ma co zazdrościć tym z 'konkretnym' zawodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak komus sie nie udaje dostać na modne studia moze iśc do policealnej. Tutaj też nie widze w tym akurat niczego złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a wszystkie policealne z Cosinusem na czele ??? To sa przecież bardzo dobre szkoły i mozna sie naprawde tutaj dobrze nauczyć nawet zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolega po filozofii - ma wlasna firme kolezanka po filozofii - reklama, 5 tys netto miesiecznie kazdy kogo znam i jest po filozofii ma prace i ja wiem, chyba te studia jednak NIE sa modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba własnie zawsze jest jakies wyjście, zwłaszcza jesli nie dostaniemy sie do wybranej przez nas szkoły- pozostają policealne chociazby takie jak własnie Cosinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jednak jestem bardziej za Cosinusem, bo przynajmniej tam nie musze płacic za nauke i to jest zdecydowany plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnei sie wydaje ze własnie jest jak najbardziej odpowiednia jesli chodzi o nauke czy to zawodu czy to taki sposób na przeczekanie kiedy nie uda sie nam dostac na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też jestem ciekawa,bo przede mna tez taki wybór i przyznam ze sama chciałabym wiedziec czy jest po prostu łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah dobry temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie ze jednak wiecej osób teraz wybiera jednak takie szkoły jak Cosinus. Bo tutaj ciekawych kierunków na pewno nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie a po liceum - w szkole policealnej to jaki teraz jest taki dobry kierunek na który mozna sie wybrać i potem ewentualnie nie bedzie problemu ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy teraz mozna sie zapisac do tej szkoły ? Czy dopiero od zimowego semestru ? Jak to wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam ze zawsze warto, zwłaszcza jesli nie chcesz tez przesiedziec tego czasu w domu tylko po prostu chcesz go dobrze wykorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz kazdy z nas powinien własnie wybierać takie kierunki które na pewno pomoga nam również znalezc dobrą prace. Mysle ze jest to najwazniejsze. A w szkołach policealnych tą wiedze zdobywamy na pewno szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja planuje po liceum wybrać sie na administracje do Cosinusa. Nie wiem jeszcze na tym etapie jaki kierunek chcialabym wybrać na studiach wiec dam sobie te 2 lata na podjęcie właściwej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzyn zastanawiajac sie dosyć długo nad odpowiednią szkołą, powiedział odsyć - nie będzie marnował czasu i jednak zdecydował sie na dwuletnia szkołe w Cosinusie. No zobaczymy co z tego wyjdzie, ale moze to jest wyjście. Ludzie teraz pierwsze co to oglądaja sie za pracą to najwazniejsze, potem myslą dopiero o nauce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam sie własnie na kurs przedłużania rzęs do Cosinusa. Mam nadzieje ze ogarnę go dosyć szybko i dzieki niemu jakoś sobie jeszcze dorobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×