Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fdgthdty

OFIARY MODNYCH STUDIÓW.........

Polecane posty

Gość gość
Oj jakbym widziała kierunki w Cosinusie. Tylko ze tam dochodzi jeszcze do tego to że masz nauke całkowicie za darmo. Wiec warto to rozważyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców gnojna to wieś w województwie opolskim w powiecie brzeskim w gminie grodków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pewnie też nie bedę oryginalna i polece szkołe Cosinus. Moim zdaniem to jedna z tych naprawde dobrych i sprawdzonych szkół policealnych nie tylko w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka jesli chodzi o stolice to kończyła to studium http://www.dziewulscy.pl/ Tam jest własnie kierunek który Ciebie interesuje Wizaż, Stylizacja. Wiec moze warto spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie zawsze własnie jak ktoś pisał mozesz zrobić sobie taki kurs w Cosinusie. I juz po kursie mozesz robic zabiegi, moja siostra tak własnie jezdzi do klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że nawet po modnym kierunku można mieć pracę, jesli ktoś ma ambicje i cel. wystarczy robić staże, dorabiać na studiach i rozwijać sie w swojej dziedzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa fajne takie kosmetyczne kierunki w Cosinusie ? czego mozna sie tam uczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Cosinusie masz 2 lata. I naprawde warto jest sie zapisać do tej szkoly bo maja bardzo duzy wybór róznych ciekawych kierunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszałam troszkę o tej szkole i jednak wolałam wybrać sie do Cosinusa. Ta jest bardziej sprawdzona i jednak czesciej polecana przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, to rzeczywiscie jest bardzo dobra szkola, którą spokojnie mozna polecić jesli chodzi chociazby o wybór takiego własnie liceum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać mozna wszystko po Cosinusie. Ja sama wiem po sobie kiedy własnei skończyłam kosmetykę i naprawde bez problemu znalazłam dla siebie prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez 2 lata mam zamiar chodzić na kosmetyke do Cosinusa, wiec nie bedzie mnie to nic kosztować. A potem jak już uzbieram pieniadze to wykorzystam ten kierunek i bede sie starała o miejsce na kosmetologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studia pracy nie znajdą. Studiuje się dla wiedzy. Znam ludzi po takich kierunkach, którzy bardzo dobrze sobie w życiu radzą ale byli tam z pasji a nie z mody. Słyszałam również od innych, że po http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/architektura-wnetrz . Nie mieli problemu ze znalezieniem pracy więc może warto się zainteresować dobrymi uczelniami i kierunkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedna z lepszych szkół jesli chodzi własnie o szkołe policealną. Wiec na pewno jesli tylko chcemy iśc na kierunek który akurat jest w tej szkole to nie powinnismy sie dlugo zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×