Gość Grundig Napisano Kwiecień 12, 2011 Miałam przerwę w dostawię energii elektrycznej,światło co jakiś czas się pojawiało i znikało.Doszło do tego że wysadziło mi korki.Po ich włączeniu okazało się że w telewizorze nie ma obrazu. Nie wiem czy to poważna awaria.Dodam że głos jest. Czy to możliwe że to coś poważnego? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach