Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nrth

Do wszystkich Allegrowiczów

Polecane posty

czy kupowanie na Allegro jest bezpieczne? Zdarzyły Wam się kiedykolwiek jakies nie miłe akcje związane z kupowaniem na tej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauczydeIkó
Ja raz chciałem kupić tramwaj, a przysłali mi używane majteczki studentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody bamibino śmietankowe
nieraz jest zaskoczenie, ale jak jest ktoś normalny to zawsze można się dogadać i zwrócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jfdfjnfd,nmffd
zalezy co i od kogo chcesz kupować;) jak np kosmetyki od prywatnej osoby to mozesz trafic na podróby, a np ubrania moga posiadac rozne defekty;) ale jak ktos ma duzo pozytywow to raczej nie powinno być problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile zazwyczaj czekacie na przesyłkę? I jesli się nie mylę, to rzeczy z allegro są tańsze od tych w sklepie, prawda? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tansze tansze. ja zwykle nie kupuje od prywatnych osób i nie kupuje uzywanych rzeczy, japan style itp chinszczyzny :P Na przesyłkę zalezy np kurierem to czasem an drugi dzien już przychodzi a poczta to kilka dni nawet do tygodnia. Wysyłka zalezy od tego jak szybko Twoja wpłata dotrze do sprzedajacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie na razie nic złego na allegro się nie przydarzyło, ale tylko chwile tam byłam niemniej teraz siedzę w domu i zastanawiam się co robić dalej. Wypadałoby książek starych poszukać i coś upchnąć z podręczników. Uważam, że allegro jest jak każda inna wysyłka. No nie całkiem bo to nie żadna firma tylko masa ludzi indywidualnych. Trzeba uważać i już. Generalnie uważam może się coś pomylić w takim tłumie, a kto chce zarobić to Ci towar pośle. Jaki? No to już ryzyk fizyk bo zarabia własciciel portalu i tyle. Jak pisze nowy to nowy. Używany w dobrym stanie - hmmm ... to na własne ryzyko. Tak samo ubrania - jaki numer. Ale zawsze można się dogadać. Moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczy na allegro może i są tańsze, ale ceny tych przesyłek. Priorytet 15 zł. Nie mogę. To jest biznes. Też bym tak chciała. 15 zł to na godzinę miałam dzieci ucząc a tu jedna paczka - 2 minuty obsługi i już leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komsomolec iwan
HANIBAL vel OWIECZKA alias NIEATEISTKA wrzuć tu swoją fote a obiecuje że odbędę pielgrzymkę pieszą do wybranego przez ciebie miejsca kultu religijnego co udokumentuje zdjeciam i filmikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×