Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamuśiajaja

Wyjazd Nad morze z rocznym dzieckiem POLSKA

Polecane posty

Gość mamuśiajaja

Powiedzcie mi mamusie czy wyjeżdżałyście ze swoim rocznym dzieckiem nad morze ? I jak się bawiłyście? Chodzi mi czy np miałyście czas wejść sobie do wody, popływać, jak wasze dzieci znosiły pobyt , czy były spokojne? I czy jest możliwość spania pod namiotem z takim maluszkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kamilki
kurcze tez sie wahalam ale wez dzziecko i nie zastanawij sie!!!! mala miala roczek i tak swietnie sie bawila! krzyczala z radosci za kazdym razem kiedy wchodzilismy na plaze ;) sadzalismy ją na piasku koło fal i momentami fale ja muskały po ciałku to była zadowolona. a jaka opalona wrocila ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśiajaja
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjnie12
My też byliśmy nad morzem z rocznym synem. Było swietnie. Małemu plaża i morze bardzo się podobały. Było upalnie więc nie wychodziliśmy w samo południe na słońce. Mieliśmy półnamiot, który rozkładaliśmy na plaży i mały basenik dmuchany oraz parasolkę. Najważniejsze wg mnie to warunki zakwaterowania. My wynajelismy domek i zabralismy ze soba moich rodzicow. Mielismy w pelni wyposazona kuchnie i spokojnie moglam malemu gotowac. Wakacje super. W tym roku też jedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze jechac
ja bylam z 9 miesieczna corka na Teneryfie po prawie 5 godzinnym locie samolotem nadal miala dobry humor. Uwielbiala bawic sie w basenie i na plazy. Tylko nie zapomnij o dobrym kremie dla dzieci i jakis wiaderkach i grabkach. Aha no i moze pieluszki do kapieli albo same majteczki zeby z golym tylkiem nie latalo bo nie wiadomo kto na takiej plazy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam na wakacje do Międzyzdrojów - mam mieszkanie bardzo blisko morza ok 100m ,3 pokoje ,łazienka , dla 5-6 osób , ogrodzony parking na 2 samochody, w pełni wyposażona kuchnia , TV , net . cena - w sezonie - 200 zł cena poza sezonem - 130 - 150 zł gg 725952 zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam z rocznym synkiem we wladku...polecam pensjonat bursztynek, teraz jedziemy do dworku Karwia w Karwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśiajaja
kurcze dzieki ;) bo maz nie chce malej wziasc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Ja bylam - male dzieci cieply piasek i morze to idealna kombinacja - moje zawsze byly zachwycone - a jeszcze ta zdziwiona i pelna podziwu buzka gdy pierwszy raz dziecko widzi morze - po prostu boskie!!!! czy pod namiotem - pewnie mozna, my jednak dla wygody wolelismy pokoje z lazienka a jedzenie - gotowe sloikowe (choc na codzien gotuje sama) oraz to co my - najlepiej upatrzec sobie jedno miejsce i tego sie trzymac by zminimalizowac ryzyko zatrucia - nam sie nigdy odpukac nie zdarzylo. A kapac sie w morzu tez mozna jak najbardziej - na zmiane z ojcem dziecka , to samo jesli chodzi o poczytanie, spokojne opalanie sie itp. - system zmianowy:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty na serio zamierzasz mieszkac z rocznym dzieckiem pod namiotem??? To zastanow sie jeszcze trzy razy. Takie spartanskie warunki to sa dobre, jak jedziesz z wiekszymi dziecmi- starsze przedszkolaki lub dzieci szkolne. Ale z rocznym dzieckiem bym nie jechala. Bo co bedzie, jak bedzie zimno? Bedziesz siedziec z maluchem caly dzien w tym zimnie? Czy opatulisz w spiwor i wytlumaczysz, ze ma siedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praktyczna mamuśka
Hiena, sama nie wiesz co piszesz. Są różne namioty... ja w swoim miałam światło, prąd, normalnie farelkę na noc czasem stawiałam w przedsionku, żeby ciepło było..., namiot ma 2 m wysokości i można się w nim normalnie poruszac. Nie uwierzę, że ktoś jedzie z rocznym dzieckiem nad morze pod namiot - namiot 1-3 osobowy, mały, ciasny, bo nawet bagaż i pampersy się w takim nie zmieszczą. Ale pod namiot 4-5 os. wysoki, z przedsionkiem i tropikiem czemu nie ? Taki namiot jest jak dom i nie jest w nim zimno w nocy. Bez przesady, mrozów nie będzie :) Ja byłam, polecam, grunt to dobra lokalizacja, z dostępem do ciepłej wody i czystymi sanitariatami. Ja miałam ze sobą farelkę, grzejnik, lodówkę turystyczną, kuchenkę... i to wszystko pod namiotem. Byłam miesiąc i było super z dzieckiem 8 m- cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyy
Tez bez przesady z tym namiotem - jak sie chce i ma wprawe w biwakowaniu to czemu nie - a jak bedzie zimno, to bez przesady sa inne sposoby niz zawijanie sie w spiwor by nie marznac - mozna sie cieplo ubrac i pobiegac po plazy, pojsc do kina, na herbatke, podjechac do pobliskiego wiekszego miasta i pozwiedzac - my mimo, ze mieszkalismy na kwaterze to w zimne i deszczowe dni tez nie siedzielismy w pokoju caly dzien bo to beznadzieja - zakladalo sie polary, peleryny i na plaze a potem gofry i goraca czekolada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzien to moze i sie pokrecisz po okolicy, ale w koncu trzeba bedzie wrocic do tego wilgotnego namiotu- i wtedy trzeba sie zawijac i siedziec. Jesli ktos ma faktycznie takie dobre warunki na biwakowanie, jak praktyczna mamuska, to- z tego co pisze- nie ma przeszkod. Ale z malym dzieckiem trzeba pomyslec o duzym, przestronnym namiocie, ogrzewaniu i dobrym zapleczu sanitarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja myślę, że jak się wybierać nad morze z takim maluchem to warto byłoby jednak w jakieś miejsce stworzone i przystosowane do tego, żeby przyjmować małe dzieci. Z rocznym dzieckiem chyba bałabym się pojechać pod namiot. Zdecydowanie lepiej jest wybrać domki, a najlepiej hotel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sadzę, że z takim dzieckiem na biwak i pod namiot, to jechać się nie powinno - nie ma tam zwyczajnie warunków dla takiego malucha. Lepiej wybrać jakiś fajny hotel w mieście. Jastrzębia Góra ma świetny ośrodek Primavera - będzie dla Ciebie idealny, nikt nie będzie miał pretensji o dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od kilku lat prowadzimy małe gospodarstwo agroturystyczne nad morzem. Jeśli szukacie niskich cen, spokoju oraz dużych pokoi z łazienkami; zapraszamy do nas. Wczasy u nas są idealne dla rodzin z dziećmi oraz dla osób w średnim wieku. Gospodarze są niezwykle rodzinni i pomocni. Oferujemy również ekologiczne produkty, wiejskie jaja i świeży miód. Bezpłatny parking. Ponadto duży ogród, miejsc na grilla i ognisko, trampolina i piaskownica dla dzieci itp. 30 zł / doba. Dzieci do lat 6 zniżka. Akceptujemy zwierzęta( oplata za pupila) i wystawiamy rachunki VAT. Zapraszamy ! tel.094 314 2607

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam od kilku lat prowadzimy małe gospodarstwo agroturystyczne nad morzem. Jeśli szukacie niskich cen, spokoju oraz dużych pokoi z łazienkami; zapraszamy do nas. Wczasy u nas są idealne dla rodzin z dziećmi oraz dla osób w średnim wieku. Oferujemy również ekologiczne produkty, wiejskie jaja i świeży miód. Bezpłatny parking. Ponadto duży ogród, miejsc na grilla i ognisko, trampolina, huśtawki i piaskownica dla dzieci itp. 30 zł / doba. Dzieci do lat 6 zniżka. Akceptujemy zwierzęta( oplata za pupila) i wystawiamy rachunki VAT. Zapraszamy ! tel.094 314 2607. http://www.pawluczenko-kopnica.superturystyka.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElwiraT
Ja wyjeżdżałam z półrocznym nad morze :) Nie było żadnych problemów, normalnie funkcjonował, zero reakcji organizmu na zmianę klimatu (a jesteśmy z południa). Jakbyś się chciała wybrać, to mogę Ci podpowiedzieć, ze byliśmy w Hotelu Nadmorskim w Gdyni (czyli tu: https://nadmorski.pl/). Ale to tak w ramach rekomendacji, bo naprawdę byli mi przyjaźni - a więc matce z dzieckiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×