Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodki_cukiereczek

kto był na diecie i jadł słodycze - czy udało się schudnąć?

Polecane posty

Gość trykietka
ale może jesz akurat inne wysoko kaloryczne potrawy. mnie interesuje czy da się schudnać jedząc słodycze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jem np. 1 czekoladke do kaw
a potem np biszkopt z dzemem. Takie ilosci raczej nie szkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie mogę się oprzeć
słodyczom !!! byłam na Dukanie ok 10 dni kiedyś (1 i 2 faza), schudłam ok 2-3 kg w sumie, bo słodycze podjadałam, ale schudłam, więc myślę, że da rade coś zrzucić , ale to też może od organizmu zalezy. a pewnie gdybym słodyczy nie jadła wtedy to więcej bym schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie mogę się oprzeć
i jadłam słodycze nie te "dukanowe" a normalne, ale czekoladę np gorzką, czasem wafle, ciastka, cukierki, snickersa, chałwę... poza tym trzymałam się zasad diety, tyle że słodycze jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trykietka
czy naprawdę da się coś schudnac podjadając coś słodkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy dieta cos wtedy da?
mam ten sam problem, bylam 5 dni na 1 fazie dukana i nie jadlam nic slodkiego, trzymala sie zasad, a dzis w nocy zjadlam chalwe cala 100 g i kilka ciastek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filonka Bezogonka
Polecam Wam dietę chałwową. Jecie samą chałwę 3x dziennie po 50g, a rano jabłko. I to wszystko. Dieta powinna trwać 3 dni, niektórzy robią sobie 5 dni, w 3 dni chudnie się ok 2kg, polecam, sprawdzałam i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filonka Bezogonka
sniadanie ok 9 : jablko po 3h --50g chalwy po 3 h--- 50g chalwy i ok 17-18 ---- 50 g chalwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takiej sytuacji spokojnie mogę Wam polecić również takie zdrowe batony http://go-on.sante.pl/ Na pewno będą Wam smakować no i mozna wziąć tez przy okazji udział w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizka
Ja byłam na takiej diecie że jadlam 6-7 posiłków.( Wstawałam o 6 szlam spać o 23) Jadłam wszystko, ograniczyłam jedynie tłuste i ciężkie kolacje. Metoda to było jedzenie do 70% , czyli nie do syta. Zamiast całego jogurtu, zjadłam na jednej przerwie pół i za dwie przerwy go dokończałam. I tak to robiłam :) po każdym posiłku piłam dużą ilość wody, mięty, zielonej herbaty, czerwonej, herbaty z imbiru itp. Do tego dołączyłam sport, co drugi- trzeci dzień bieganie, gimnastyka od 40-55 min. I tak udało mi się schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igdaab
Generalnie to przy ucięciu deficytu, zawsze schudniecie, nawet jedząc smiecioe jedzenie. Przykład. Jeśli ktoś ma bilans kaloryczny 1550 kalorii w stanie spoczynku ( tyle musi jeść aby funkcjonować normalnie) to jeśli by nawet jadł batony, tłuste rzeczy, ale nie przekroczy kalorycznosci , schudnie. Także jeśli zdjęcie cos słodkiego w granicach kalorii to wiadomo ze schudniecie. Dlatego dieta MŻ jest najlepsza, najbezpieczniejsza. Wyeliminować wszystko - to śmieszne, jeśli nie będziecie zjadaly cukru, pieczywa itp będziecie słabe. Pewnie teraz wybuchniecie śmiechem, ale taka prawda. Musimy jeść wszystko, tak jest świat złożony, tylko lepiej jeść to w mniejszych porcjach. Zamiast 100 g chlawy jak koleżanką wyżej, lepiej ta chalwe zjeść po 30 g przez trzy dni. Uda jej się to spalić w ciągu trzech dni regularnie, a jak zje naraz w życiu nie spali. Musiałaby chyba spędzić pol dnia na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga168
Ja jadłam słodycze przy diecie,chociaż powiem wam,że nie miałam drastycznej diety bo jadłam tylko regularnie, a do tego stosowałam African Mango http://szczupla-kobieta.pl schudłam ładnie a efektu jojo nie widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam taki problem. Strasznie mnie ciągnie do słodyczy i nie wiem jak się od tego uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrząc na swój przykład, jak zaczęłam chudnąć bo ćwiczyłam to zaczęłam też sobie pozwalać na słodycze wychodząc z zalozenia, ze ej przeciez spale - to zle podejscie! Nikomu nie polecam, bo zaczęłam folgować sobie coraz bardziej, szukać wymówiek i oszukiwać przede wszystkim siebie. Teraz nie ma o tym mowy, produkty wykluczone to produkty wykluczone i koniec, iqacai i ćwiczenia 2-3 razy w tygodniu jak czas pozwala i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aberita
Dieta to wielkie słowo, ja jestem zdania, że nie chodzi o to, żeby przez chwilę być na 'redukcji', żeby później powrócić do starych, niezdrowych nawyków. Lubię słodycze i to jest mój nałóg, przyznaję. Ale od jakiegoś czasu sięgam po te zdrowe ich wersje. Ulubione to ciastka Irenki www.facebook.com/ciastkairenki/ bez dwóch zdań. Poleciłam je nawet mojej przyjaciółce, która jest bezglutenowcem (mają też ciastka jaglane, które bez obaw mogą jeść osoby z nietolerancją glutenu). Ja przede wszystkim lubię te z dodatkiem agrestu :) Kojarzą mi się ze smakiem lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodziankowo
ja uważam, że nie ma co popadać w paranoję i raz w tygodniu, w niedzielę, pozwalam sobie na więcej. czy to coś słodkiego, czy po prostu obiad na słodko w postaci naleśników z dżemem - u mnie jak najbardziej pojawia się na stole. oczywiście wybieram dżemy niskosłodzone - najczęściej z Herbapolu bo nie są napakowane chemią, przez co wiem, że raz na jakiś czas nie zaszkodzą mojej figurze :) a czy udało się schudnąć? od świąt już 5 kg poleciało więc chyba tak :) http://www.herbapol.com.pl/produkty/spozywcze/dzemy/dzemy-owocowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×