Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pan dzwiekowiec

rzeczy, ktorych kobiety nie pojmuja

Polecane posty

Gość rosikosi
autorze,kobieta szanująca sie nie mowi w kołko po 4 miesiacach bycia razem o tym jak bardzo Cie kocha...... z jakimi przygłupimi kobietami sie zadajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało kobiet jest na świecie ....więcej jest podróbek - "księżniczek" bez powodu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosikosi
i pełno tipsiar! i solarówek... A fuj!!! masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, kurwa, w czym ty masz problem i czemu masz pretensje do całego świata? Czemu pouczasz wszystkich? To my ci wybraliśmy "twoją kobietę", czy chcesz się pochwalić światu jaki jesteś nie zależny? No już daj spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n-u-d-aaaaaaaaa
no czym wy sie podniecacie gosciu wkleil cos ze tarego tematu i wielkie halllo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan dzwiekowiec
szacunku bym do tego nie mieszal. poza tym co to za pytanie " z jakimi przyglupimi kobietami Ty sie zadajesz?" jak to sie ma do ich inteligewncji? to bardziej ich natura przywiazania i ufnosci a nie inteligencja czy szacunek co siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Ameliiia
Zabawnie sie czytalo pierwszy post. Natomiast Twoje dalsze wypowiedzi mowia mi ze prawdopodobnie silnie przyciagasz do siebie wlasnie takiego typu dziewczyny jak opisales w pierwszym poscie. Zgadza sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze - teorie to Ty wygłaszasz takie brawurowe dosyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatamorgana z rana
To idź ty człowieku lepiej na to piwo z kumplami i nie truj dupy, skoro ci się nie podoba coś.. nikt ci baby nie każe mieć. Dobrze dla tej laski, że z nią zerwałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pojmuję
jestem kobietą, pojmuję wszystkie te wytyczne, stosuje w praktyce i nie widze w tym nic nadzwyczajnego, co napisal pan dzwiekowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
Dziwny z ciebie facet, potrzebujesz aż czterech miesięcy, żeby rozgryść kobietę, czy jest partnerką czy bluszczem. To stanowczo za dużo czasu. Być może zaliczasz kolejne panienki, a ten topik założyłeś, żeby podkreślić swoją osobowość pseudomężczyzny. Zakończyłeś kolejny związek, bo następna kobieta nie potrafiła ciebie zrozumieć...hm... Więc na przyszłość nie usprawiedliwiaj się na tym forum dlaczego zostawiłeś koleją kobietę, tylko powiedz takiej w realu czego od niej oczekujesz, nim zdążysz ją w sobie rozkochać. Znając życie, to właśnie przeciwieństwa się przyciągają i pewnie nastepna kobieta niewiele bedzie się róznić od pozostałych i po miesiącach pójdzie w odstawkę. Jaki pan, taki ma kram:) A określiłeś się jako pan. Masz aż takie duże mniemanie o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś sama byłam taką kobietą bluszczem. Mam wrażenie że straciłam przez to osobę na której bardzo mi zależało. Dopiero po czaasie zrozumiałam to wszystko i teraz to co piszesz jest dla mnie logiczne. Ale musisz zrozumieć dzwiekowcu, że kobiety robią to po prostu z miłości..przynajmniej ja robiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha autorze brzmisz na mojego bylego z dawien dawna ;) ale tak serio to wydaje mi sie, ze kobiety sie tak zachowuja w zwiazkach w ktorych nie czuja sie pewnie i pogarszaja jeszcze te sytuacje taka zalosna desperacja - a czasem nawet prowadza do rozpadu zwiazku. ale taka uwaga - czasami zdarza sie ze to facet kocha "za bardzo" i zamecza kobiete. taka sytuacje tez mialam :) strasznie niefajne bo nie dosc ze irytuje cholernie, odpycha Cie od partnera, ale z drugiej wzbudza w tobie poczucie winy, wyrzuty sumienia itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojito25
Normalnie jakbym słyszała swojego faceta...a jeszcze ktoś napisał pod spodem 'Adrian' :P ;) Teoretycznie wiem o tym wszystkim ale w praktyce cięzko się dostosować:P Chyba jestem trochę takim bluszczem...ale co dziwne...w żadnym z poprzednich związków (a jeden trwa 7 lat wiec nie były to krótkie miłostki) nigdy się tak nie zachowywałam....dopiero teraz mi 'odbił'... :/ A sama pamiętam jak mnie drażniło takie zachowanie u mojego ex... Dobrze dźwiękowcu,że mi o owych zasadach przypomniałeś:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojito25
*trwał a nie trwa ;) Ktoś wyżej napisał,że możliwe,że dzieje się tak wtedy, kiedy kobieta nie czuję się pewnie w związku...tak, to chyba właśnie to ... mój facet to typ 'kochasia' niestałego w uczuciach i chyba zwyczajnie podświadomie się 'boję' ...racja, to żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję autorze. Potwierdziłeś jedynie to, że tak jak większość mężczyzn (nie znaczy wszyscy :) )jesteś mało skomplikowany i nietrudny do przewidzenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×