Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość aleksaleks

nie wiem czy usunąć ciąże

Polecane posty

Gość rubryka towarzyska
No właśnie - szkoda, że natura to tak urządzila, że jedna osoba pozbywa się dziecka, bo by musiała wchodzic na 5 pietro bez windy i sąsiedzi by o niej plotkowali, a druga wypruwa sobie flaki, zeby zajść w ciażę, płacze po nocach i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang bang bang
do ja usunęłam co ty wypisujesz ja pierdzielę porażka wiem, że skoro usunęłaś i nie masz uczyć wyższych czyli spłynęło to po tobie teraz będziesz wszystkim wrzucać że to niby dobre rozwiązanie i podawać głupie przykłady o wadach genetycznych...swój swojego broni. Usuwajcie proszę bardzo tylko powiedzcie prawdę "jestem egoistką, boje się odpowiedzialności, nie chcę tego dziecka" a nie tłumaczcie się, że windy nie ma, że ludzie będą gadać itp...nie widzisz, że to chore takie argumenty są śmieszne i nie adekwatne do powagi sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż się postarajcie
Bezpłodne krowy, nawet w ciąże zajsć nie umiecie A nie decydujecie o nie swoim dziecku, twoje argumenty za usunieciem ciazy sa przerazajace: -brak windy -facet za granica brak mi slow.zrobisz co bedziesz chciala,ale jesli usuniesz zycze ci zeby wyrzuty sumienia juz do konca zycia nie pozwolily ci normalnie funkcjonowac. napisz swoje argumenty kobieta ,ktore oddalyby wszystko by moc miec choc jedno wymarzone malenstwo A ja ci życze żebyś nigdy nie zaszła w ciąże. i żeby facet cie zostawił!!!!!! Byś płakała po nocach z bezsilności!!! Jak ci się podobają takie życzenia??? Nie życz nikomu co tobie nie miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge tego czytac
do toz sie postarajcie:)jestes zalosna.nie znize sie do twojego poziomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja usunęłam
Ja nikomu tego nie polecam, bo jest to przykre. Ja to zrobiłam. Ale to moja decyzja. I wcale jej nie bronię to jej decyzja. I ona zrobi to co edzie uważała za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toż się postarajcie
Zaczełas pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubryka towarzyska
pfff jakby usunęła, to jej życzę, żeby sie z tym uporała i dobrze to zniosła, bo co mnie albo komukolwiek po tym, że ktoś sie męczy, nawet jak sam jest sobie winien - ale tak w ogóle to bym temu embrionkowi życzyła, zeby go jednak nie usuwano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge tego czytac
co?? :) wyrzuty sumienia sie odezwaly u ciebie??tez to zrobilas?? no przykro mi. ja wyrazilam tutaj swoje zdanie.nie zauwazylam zeby skierowane bylo ono do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubryka towarzyska
Ja nie wiem, czego autorka tutaj w ogóle oczekuje. Nie chce komentarzy antyaborcyjnych - czyli chce, zeby ta część, która popiera jej pomysł, poklasnęła, a reszta sie nie odzywała. Nie ma to chyba większego sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie apel do wszystkich omnibusow: sprawdzie w slowniku co znaczy slowo PROWOKACJA i z łaski swojej nie uzywajcie go na kazdym kroku bo ladnie i madrze brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zacznę od tego, że jestem za legalną aborcją, ale nie popieram przeprowadzania samego zabiegu- chodzi mi po prostu o to, że każdy ma prawo do własnych decyzji i wyborów bo co z tego, że będę Cię namawiała do tego żebyś tego nie robiła? To Twoje życie i to później Ty zostaniesz z dzieckiem, Ty będziesz za nie odpowiedzialna (zresztą już jesteś) nie ja. A moje zdanie? Będzie Ci napewno ciężko, ale nie usuwaj. Jesteś dorosłą osobą, wiesz czym możę zakończyć się współżycie tym bardziej, że już raz zakońćzyło się nieplanowaną ciążą. Powinnaś (a raczej powinniście) ponieść tego konsekwencje. Przedyskutuj to na spokojnie z partnerem. Decyzja należy do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie poczęte to świętość a wyrzuty sumienia do końca życia biedą ciebie prześladować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierze nierozumne broni swoich młodych, karmi, przynosi pożywienie a Ty rozumna osoba która sama stworzyłas małą istotke chcesz ja ZABIC podswiadomie bedziesz liczyc wiek nienarodzonego zobaczysz, "w tym miesiącu bym rodziła, pierwsze urodziny, moze zabek pierwszy" itd. KOMUS ŁATWO WYBACZYC A SOBIE SAMEMU NIGDY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówa
Pierd...cie! dziewczyna uważa swoje argumenty za wystarczająco mocne, by to zrobić i nie zdziwiłabym się, gdyby to zrobiła (stary post). Jest w wielkiej rozterce, ja byłam w podobnej, rozumiem ją. Kto nie przeżył samotnego macierzyństwa (gdy facet jest za granicą, to jest tylko niejako bankomatem, a nie drugim opiekunem, osobą wspierającą), ten tego nie zrozumie. Wielu z Was brakuje po prostu wyobraźni, a za bardzo mają natłuczone do głowy katolickich bujd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola23233
Odsprzedam tabletki wczesnoporonne Arthrotec. Tabletki orginalne , bezpieczne a przede wszystkim bardzo skuteczne. Cena 150zł lub odbior osobisty okolice Bytomia. Kontak meilowy parka2830bb@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw się rypią za przeproszeniem, a potem w Internecie tablety sprzedaje na poronienie. Dno i patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już usuwać to z organizacjami sprawdzonymi takimi jak WOman World Online, www.tabletkiporonne.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siebie usuń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pisze tylko o niej a nikt o tej małej bezbronnej istotce. Co ona wtedy musi czuć ? Siudmy tydzień to już serduszko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć kupiłam tabletki i na szczęście nie są mi potrzebne ale niestety kosztowały troche a Pan od którego kupiłam nie przyjmuje zwrotu co mam robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×