Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pufa z aksamitu

Jakie zabawki mają Wasze dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Mikrofalówki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
nie uważam, że nalezy dziciakom dawać tylko elektroniczne zabawki do użytku, ale nei uważam, też że trzeba ich kategroycznie zabronić, bo coś co jest zakazane jeszcze bardziej kusi. Trzeba znaleźć odpowiedni balans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadekata
U mnie jest różnie. Część zabawek jest elektroniczna, bo jak już ktoś wyżej napisał, od tego się nie ucieknie. Ale staram się też kupować im zabawki "edukacyjne", zręcznościowe, logiczne (oczywiście dostosowane do wieku) układanki, puzzle itp. Niedługo córka ma urodziny i na pewno wybiorę jej coś z http://www.prolis.pl/ - mają tam fajnie poukładane towary na kategorie wiekowe, zaraz wiem, gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gringoo
właśnie o to chodzi, że dzisiaj zabawki elektroniczne są wszchobecne, dlatego nie ma sensu z tymw alczyc, trzeb tylko wybierać te bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci korzystają wyłącznie ze sprawdzonych zabawek. Aktualnie sama prowadzę sklep z zabawkami i wyposażam się u www.aico.com.pl, sprawdzonej hurtowni artykułów dziecięcych, która dostarcza najlepszej jakości zabawki zarówno te tradycyjne jak i te edukacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo901
Polecam poczytać sobie o bum bum rurkach. Świetna zabawka dla każdego dziecka. Plusem jest to, ze jest to zabawka edukacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to są te bum bum rurki i czemu są niby takie świetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie o nich tutaj http://www.bumbumrurki.pl/ i na innych stronach. Zabawka uczy i bawi i może być wykorzystywana na różne sposoby, dlatego też jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzyczna Mama
Moje córki mają zabawki głównie muzyczne ;) wszystkie kupowałam na www.teczowamuzyka.pl Są tam m.in Bum Bum Rurki, Pulpit dyrygenta, fantastyczne Cymbałki na tubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się kupować zróżnicowane zabawki. Od edukacyjnych po dające dobrą rozrywkę. Zabawki kupuję w hurtowni artykułów dziecięcych www.aico.com.pl, więc jeśli interesuje was kupno to serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku tygodni mamy bum bum rurki i są rewelacyjne. Popieram to, co piszą o nich inni w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupilismy ostatnio fotelik z fisher price taki zolty,oprocz tego ma pilota tej samej firmy i rozne mniejsze zabawki,ale najbardziej lubi bawic sie garnkami i chochelka,lub lyzka cedzakowa :) oprocz tego suszarka i odkurzaczem-nasladuje doroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrenka
ja od klika dni poznaję gry z moimi dziećmi na któe są dostępnhe na elektronicznej kostce dice+ są tam i gry planszowe, przygodowe, edukacyjne, a nawet logiczne wiec dzięi tej kostce moeje dzieci mogą sie rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka0001
Bum bum rurki. Nie wspomniałabym o nich, gdyby nie były naprawdę ok. Mój młody za nimi szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata mama jakuba
Moje 3 letnie dziecko ma naprawdę dużo zabawek. Część kupujemy sami zwłaszcza te drogie i porządne np. jezdzik villac, drewniana kuchania i akcesoria, kilka kompletow klockow lego, cala klekcje drewnianych kolejek, książki. Ma tez dużo plastikowego badziewia które przyniosła rodzina i znajomi w prezencie a które trzymam w garażu i udostępniam do zabaw na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci ( 5, 7 lat) mają dość dużą wyobraźnie . Lubią kreować swój własny świat zabawek. Mają dużą ilość różnych figurek z bajek. Ostatnio upodobały sobie bolka i lolka można jej kupić z książeczkami lub osobno.. Puzzle 3d i dużą ilość klocków. Upodobałam sobie jakiś czas temu kupowanie zabawek w księgarni matras. Mają obszerną ofertę zabawek kreatywnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaNatki
Bum bum rurki, których tutaj już ktoś wspominał to kultowa zabawka. Na pewno każdemu dziecku przypadnie do gustu. Moja Natka uwielbia się nimi bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka322
Moje dzieci mają różnego typu zabawki, edukacyjne, plastyczne, ale też lalki i misie. Jakiś czas temu kupiłam mojej córce lalkę, o ile dobrze pamiętam ze strony http://skrzatonline.pl/14-lalki-domki-wozki . W zestawie był sprzęt do karmienia. Córka bardzo lubi się nią bawić, wszędzie ją ze sobą zabiera, mam nadzieję, że taka zabawa w mamę nauczy ją wrażliwości na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. http://www.gimmik.pl/ A dlaczego? Bo zdalnie sterowane modele skłaniają do wyjścia z domu i są interesujące. W naszym przypadku to model latający i faktycznie wywołał on dokładnie taki efekt jakiego chcieliśmy. A co najważniejsze - dziecko się nim interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla swojej córki kupuję u nich http://jokomisiada.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Mają dużo nowości więc na pewno znajdziesz coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja postawiłam na elektroniczną kostkę dice+ masz tam dostępnych 14 gier które są odpowiednikami najpopularniejszych planszówek tylko, że w wersji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się różnicować dzieciom zabawki. W swoich kolekcjach posiadają zarówno te klasyczne typu drewniane klocki jak i interaktywne. W przypadku młodszego dziecka na razie ograniczam się do grzechotek i gryzaczków z http://bubumarket.pl/ Wychodzę z założenia, że nie wolno ograniczać dzieci tylko do jednego rodzaju zabawek bo to może źle wpłynąć na nie i ich zachowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenamarzen
WITAM SERDECZNIE Chciałabym zaprosić do mojego sklepu internetowego www.cenamarzen.pl może ktoś z Państwa znajdzie coś dla swojego maluszka :) Posiadamy ponad 3000 produktów i zabawek dla dzieci i niemowląt . Jeśli jest coś czego nie posiadamy na stronie to proszę o wiadomość a postaram się odnaleźć to co Państwa interesuje :) Serdecznie pozdrawiam i zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jannek336
Każde dziecko chce mieć te same nowoczesne zabawki co inne dzieci w przedszkolu, szkole czy na podwórku. Zabawki nie są tanie ale można znaleźć niezłe promocje jak na : http://www.bumzabawki.pl/ świetny sklep internetowy z modnymi zabawkami, wszystko na topie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja kupiłam pod choinkę mojemu synkowi elektroniczną kostkę dice+ dzieciaki w szkole wypytują go o nią wiec chyba preznt był trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawki są świetne jak dziecko może się z nią utożsamić. Ja ostatnio znalazłam dla mojej córki pieski Do&Gie, artystyczne maskotki, które mogą być podobizną np. Waszego pupila ( psa kota) albo... Być uszyte na podstawie rysunku dziecka! My nie mamy psa, a córka ogromnie chciała; piesek zabawka oczywiście nie jest zamiennikem prawdziwego, ale zamówiłam pieska ja podstawie rysunku i opisu córki (7 lat) i jest zachwycona! Teraz szyjemy ubranka dla pieska. I córka zaczęła uczyć się pisać, by móc opisać przygody jej DoGie;) Serdecznie Wam polecam Zobaczcie sami Facebook.com DogieArt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz99
Ja kupuje moim dzieciom (4 i 6 lat) zabawki edukacyjne. Ostatnio dostały ode mnie pod choinkę klocki, ale nie takie zwykłe, lecz pomagające rozwijać wyobraźnię przestrzenną i inteligencję. Jednym słowem (albo dwoma hehe) frajda i nauka. Jeśli ktoś chciałby dostać podobne, to myślę, że tu mają całkiem dobrą ofertę https://4kidspoint.pl/1037-zabawki-edukacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×