Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaraz mama drugiego

dwójka maluchów

Polecane posty

Moim zdaniem lepsza różnica 1,5 roku niż 4 lata. Zazdrość zdecydowanie mniejsza, a dzieci szybciej łapią kontakt i potrzeby mają na powiedzmy zbliżonym poziomie. Wiadomo, ze na początku jest trudniej, ale nie ma rzeczy niemożliwych. W końcu przychodzi taki moment kiedy dzieci stają się na tyle samodzielne, że rodzice zyskują więcej luzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie cieszę, że jak byłam w pierwszej ciąży to nie znałam kafeterii i generalnie nie miałam swobodnego dostępu do neta... serio :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna mama
czesc, ja też jestem w ciązy a moja córcia za miesiąc skonczy roczek...też jestem pełna obaw, bo 2 ciąza nie była planowana, mieszkanie mamy za małe, finanse..i ogólnie wszystko nie tak, oprócz tego mieszkamy z dala od rodziny, jest tyle obaw...ale wiem, że jakoś sobie poradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teza zaraz mama drugiego
Ja tez sie torcvhe boje jak to bedzie z dwojka maluchow. mam coreczke , za pol roku przybedzie jej braciszek. Corka bedzie wtedy miala 2 latka. Tytlko, ze mja corka to est zywe srebro: ciagle w ruchu, biega, na wszytko sie wspina wszytkiego musi dotknac. NIe wiem jak ja za nia nadaze z noworodkiem na reku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co babeczki... ja też nie mogłam sobie wyobrazić wielu najprostszych czynności jak byłam w drugiej ciąży... ale jakoś poszło... najgorzej było jak mi się np. dwie naraz obudziły i nie wiedziałam, do której biec... w sumie teraz wydaje mi się to nawet śmieszne, wtedy niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz mama drugiego
o to widze sporo takich jak ja :D widać to nie rzadkość taka nieduża roznica wieku. Jak inne dawały rade to i my jakos damy ;) w kwestii finansowej tez sie troche obawiam - tzn tego poczatku tylko przed powrotem do pracy. Bo niania dla dwojki... pewnie znowu bede musiala na wychowawczym posiedziec. Teraz jestem z wyboru - a z drugim to pewie z koniecznosci. A orientujecie jak to jest w kwestii urlopów? z wychowawczego po porodzie wskakuje na macierzyński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×