Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..xfactor..

X-FACTOR - Kto ogląda? Kto was wkurza? Kto wygra? Wchodźcie i piszcie! :)

Polecane posty

Gość home sweet home
nie znosze szpaka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-ja-mam-pytanko
kibicuje pani malgosi!!!!!!! a nie podoba mi sie ze szpak robi z siebie gwiazde.... troche za bardzo szpanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwinkaaaaa
W finale beda pewnie Ada, szpak i gienek, chociaz fajnie by bylo uslyszec pania małgorzate- ona ma byc przykładem dla starszego pokolenia:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berenikot
NAJWIĘKSZYM ARTYSTĄ, OBJAWIENIEM NASZYCH CZASÓW JEST NIKT INNY TYLKO GIENEK LOSKA!!!!!!!!!!!!! ON MUSI WYGRAĆ X FACTOR !!!! GDYBY NIE GIENEK NIE BYŁOBY X FACTOR'a NA TAKIM WYSOKIM POZIOMIE!!!!!!! SZPAK BŁYSZCZY NA SCENIE, ALE TO POWIERZCHOWNE, NATOMIAST GIENEK JAK ŚPIEWA TO POWALA NA KOLANA!!!!!! ADA SZULC DZIECINNA BARDDDZZZOOO!!!!!!!!! MOJE TYPOWAIA: 1. GIENEK LOSKA 2. MICHAŁ SZPAK 3. ADA SZULC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinaaa
według mnie to Szpak i Loska maja najwieksza szanse na wygrana. A strasznie mnie irytuje Ada, jest denerwujaca i ma cos w sobie odpychajacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za to rozwaliła pani małgosia i jej magiczny wachlarz :) :) :) w ogóle nie było widać że to ściaga, w ogóle :P A tak poważnie to na tym etapie mogła się nauczyc słów na pamięć. Wstyd tak ściagać - to nie casting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
Szulc wczoraj falszowala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpak tez fałszował na obu piosenkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem Szpak falszowal ale
mial chore gardlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co zalozyla temat
dobrze ze ten szpak nie wygral :O!!!!!!!! a tak sie cieszyl hehe myslal ze ma wygraną w kieszeni a tu zaskoczenie...oczywiscie jak wyczytali loske to musial dalej sie usmiechac zeby na głupka nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsze jest,że ta beznadziejna Ada nie wygrała,a już sie tego obawiałam po tej pisence z Trzetrzelewską :O Dość slodkich idiotek w polskim showbiznesie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Olika*
Ha Ha H a !! __________________________________________________________ *************************************************************************************** __________________________________________________________ _________________________________________________________ ************************************************************************************ Mam talent nie umie ,,wykrywać'' talentów ... Na casting do MT przyszedł Gienek Loska nie doszedł nawet do półfinałowej 40 :) Przychodzi wiec ,,Geenek'' jak mówi Sablewska do X factora i wygrywa. :D Łyso pewnie Chylińskiej bo była negatywnie nastawiona na Gienka:wykrzywiała sie i stękała : ,,oo jeezu'' ,,roztroiła mu gitara'' __________________________________________________________ Dobrze że Szulc zajeła 3 miejsce.Jest nijaka i nie poradzi sobie.Byłam za ,,dziewczynami'' i nie wiem jakim cudem odpadły.Potem byłam za ,,Genkiem'' i wygrał. __________________________________________________________ Mój osob isty ranking tej dziewiątki: 1.Gienek i Dziewczyny 2.William 3.Michał 4.Ada 5.Avocado 6.Małgosia 7.Mats 8. Sweet rebels -totalne dnoo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie reklama z Nowickim
ja tez sie ciesze, ze ta pipa Ada nie wygrala :D:D:D a Szpak mial niezla mine hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkoooolllaaaa
Gienek sam zrezygnował z udziału w mam talent - przeszedłby dalej. dla mnie najlepsze były Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie byly nudne jak flaki z olejem :P Rozwaliło mnie jak w którymś odcinku ni stąd ni zowąd ta jedna wystąpiła z prawie gołą dupą :P Majka chyba chciała z niej zrobić drugą DOdę :D Dla mnie wyglądało to obleśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa bardzo realistyczne
i ta ruda spiewala tak jakby sie zapowietrzala i nie mogla dokonczyc zdania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnwjtgmdhmajdp
tusz do rzęs - 20zł, szminka - 10zł - mina szpaka który nie wygrał - bezcenna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam typa co ma firme
hahahahaha dobre!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AroganckyJędruśnayoutube
Byłem na 11 precastingach do programów muzycznych. Uczę się dopiero 2 lata u naczycielki. Emisja głosu tydzień w tydzień. Dużo jest jeszcze przede mną. Zacząłem chodzić na precastingi zanim na lekcje śpiewu. Teraz dużo się wygłupiam żeby nabrać dystansu do siebie. w ww. facebook. com / arogancky.palica (razem pisane) za mną : - precasting do xfactora w Zabrzu, 08.01.2011., - precasting do xfactora we Wrocławiu, 09.01.2011r., -precasting do xfactora we Wrocławiu 04.12.2011r., - precasting do xfactora w Zabrzu 11.12.2011r., -Precasting do must be the music w Krakowie, 03.06.2012r., -Precasting do mam talent w Warszawie,10.06. 2012r., (tego samego dnia był mam talent i must be the music w kolejkach stałem od 8 do 21) -Precasting do must be the music w Warszawie,10.06 2012r., --precasting internetowy do must be the music do 29.06.2012r., -precasting do ''must be the music '' we Wrocławiu 24.11.2012r, -precasting do ''must be the music'' w Katowicach 25.11.2012r. -precasting do xfactora Wrocław 01.12.2012 r., -precasting do xfactora Zabrze 02.12.2012 r., ŻYCZĘ POWODZENIA wszystkim śpiewającym. good luck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×