Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość JSK
Opowiedzcie dziewczyny wasze doświadczenia seksualne z facetami jak było tym razem to ja prawdziwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
wy też święte nie jesteście bo oszukujecie facetów i dajecie dupy pierwszemu lepszemu byle wam tylko dobrze zrobił taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
Założe się że niejedna z was zdradzała męża czy chłopaka z kimkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
Jestem z powrotem ale nie udało mi się zrobić na czarno więc będę pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
no właśnie co mi nie idzie z tym przechodzeniem na czarnego nicka:( wchodzę na moje konto, wybieram profil, wpisuje hasło i na dole klikam ptaszka że zapoznałem się z regulaminem, wtedy wyskakuje komunikat ze profil został dodany a jak chce odpowiedzieć to pokazuje mój stary nick i na pomarańczowo:( ktoś tak miał już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kliknąłeś w to : jeśli nie posiadasz jeszcze swojego profilu....? bo jak to zrobisz to juz zabezpieczysz swój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyjdź z przeglądarki i wejdz jeszcze raz wejdz na topik, wpisz nick i próbuj coś do nas napisać to poprosi Cie o haslo i zaczerni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK
dobra piszcie bo szkoda czasu na takie mało istotne sprawy. Umówi się któraś ze mną bo jestem bardzo samotny faceci też wchodzą w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się chcesz zalogować na nowe konto to podczas odpowiedzi wpisujesz w okienko "pseudonim" swój nowy nick, a jak bedziesz chcial dodać post to program poprosi jeszcze o hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się zaczerniłem piszcie szybko bo szkoda czasu na pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem prawdę raz rzeczywiście byłem z facetem chciałem spróbować jak to jest itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę powiedzieć że laska jaką mi robił mój kolega była pierwsza klasa z żadną kobietą nie miałem takich doznań wy kobiety słabo lody robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK.
Sprzedaję mięso wieprzowe z samochodu , na jednym z Łódzkich bazarów. Można mnie rozpoznać po poplamionym brudnym fartuchu i tłustych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podszywaj się nie jestem żadnym straganiarzem bez takich podszywów proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha no to się porobiło. Jack stracił swój nick bezpowrotnie. Dziewczyny to może jeszcze drineczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ja jestem czysty i zadbany kobiety na mnie leciały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GreenEye73 pewnie dawno ci żaden koleś dobrze nie robił że kręcisz tutaj na forum nie dziwię się masz już pewnie 38 lat więc lata lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoba, która się podszyła pode mnie zadała sobie nawet tyle trudu żeby przejąć mój nick, niektórzy to mają naprawdę dziką radość udając kogoś innego. żeby jeszcze to co napisał pod JKS było choć trochę wartościowe.... samo dno napisał... żałosny poziom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×