Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość Jolkeńka123
Wiesz co Jack tak na poważnie myślę że skoro nie układa ci się z kobietami aż 3 razy to ty jesteś gejem znałam taki przypadek mojej koleżanki miała chłopaka związek się rozpadł a okazało się że to nie pierwszy jego związek się rozpadł później związał się z facetem bo nie chciał się już dłużej oszukiwać wiesz moim zdaniem tak ściemaniasz wszystkich tymi bajeczkami a myśle że ty jesteś gejem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkeńka123
to po co ściemniałeś że jesteś hetero nie rozumiem nikt cię tutaj nie widzi to po co oszukiwać innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo ciekawe wnioski. ja mam za sobą więcej niż 3 związki więc nie wiem już kim jestem heheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jolkeńka123 mam jakieś dziwne przeczucie że przed chwilą była/es JKS ja i gej? to jakaś abstrakcja, na pewno nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkeńka123
wiesz co jestem psychologiem i już nie raz miałam z gejami do czynienia więc wiem coś o tym moim zdaniem powinno się być sobą bo udając kogoś innego nie będzie się i tak szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej i psycholog jeszcze, to na pewno ma rację :D :D :D ide na jakiś portal dla lesbijek hahahaha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniulka, jak znajdziesz ten portal dla lesbijek to daj namiar :D też tam zaglądanę....ufff, nareszcie poznałam moje prawdziwe ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jolkeńka123 trzeba było zostać lekarzem i zrobić specjalizację z psychiatrii, myślę że w tej dziedzinie, prowadząc na sobie badania, miałabyś poważne osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkeńka123
wiesz co nie jestem żadnym iks tylko kobietą to po pierwsze a po drugie do mnie dziewczyny przeprowadzały swoich chłopaków gejów do mnie naiwne myślały że je wyleczę tego nie da się wyleczyć a najlepsze że pomimo iż one nakryły swoich partnerów w łóżku z innym facetem to ci faceci u mnie w gabinecie upierali się że są hetero tak jakby siebie chcieli oszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że święta będą teraz, dłuższy weekend całe szczęście. mam takie wiosenne rozprężenie, że nie chce mi się pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkeńka123
myślisz że jak poflirtujesz sobie z kobietami na tym forum to od razu macho jesteś. Moja diagnoza jest taka że jesteś gejem na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack przyznaj się, skoro ja moge być lesbijką, to Ty gejem :D nie oszukujmy się dłużej haha, w końcu poznaliśmy nasze prawdziwe ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jolkeńka123 no bardzo Cię przepraszam ale ja chyba wiem najlepiej jaka jest moja orientacja seksualna, i akurat w tych sprawach nie mam najmniejszych wątpliwości że interesują mnie jedynie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mogę tego adresu tlena usunąć :D dzisiaj coś nawala to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolkeńka123
Vendome opowiedz mi o swoich relacjach z dzieciństwa z ojcem i matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JSK prawdziwy
z kim wy dyskutujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam drineczki Wam smakują? :) bo moja herbatka mnie całkowicie rozleniwiła :) będę miała problem ze wstawaniem hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jolkeńka123 dla Twojej wiadomości, były więcej niż poprawne:) na dziś koniec, uciekam i życzę wszystkim dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kochani, to ja się pożegnam, bo zaraz będzie jakiś seans psychoanalizy, co mnie akurat mało interesuje. Pozdrawiam Was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×