Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

i faktycznie fajnie tutaj :) fajni ludzie, ciekawe tematy :) po prostu trzeba tu częściej wpadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po filmie :D Ale jeszcze Szymon będzie za 40 minut, moze sie skusze, zależy czy tutaj bedzie ciekawie czy nie :P Setunia- co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemożiwe , ze taki facet sam:P a jego już tu nei ma?? już go jakaś usidliła pewnie:D;) ja m jak m patrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm....wiesz, ja zawsze o każdej porze dnia i nocy zgadzam się na gołąbki ;) uwielbiam Ale skoro mężczyzna gotuje, a ponoć to wybitni kucharze to częstuję się w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka my dear, witam :) nadrobiłaś juz wszystkie stronki? oj działo się, działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija nadrobiłam :D hihi oj działo się w ciągu dnia, ulala, bede musiała tu częściej zaglądać bo potem mam mega zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ravija podbiłaś chyba serce Jacka :D to pozostałe dziewczęta robimy wyjście po angielsku :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że jak tak ruszyliśmy z kopyta od początku to później to nie przystopuje, szkoda by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że jak tak ruszyliśmy z kopyta od początku to później to nie przystopuje, szkoda by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cebulkę, pieczarki, żółty ser, kiełbaska, szynka, zielony ogórek, pomidorek, czerwona papryka, wszystko owinięte w cienkiego naleśnika, zapieczone i polane fixem meksykańskim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V- zapiekanka na bogato :) Ale tak kawałeczek dla mnie zarezerwuj, smaka mi narobiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×