Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Hmm..myślę, że temat sam się nasunie albo rozwinie. Tylko niech nas Jack nakarmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Ravija za to "e", nie było to celowe no i sorki, że się czepiam o autora ale myślę , że tak nieładnie nie podać autora takiej sentencji fajnej:) pozdrawiam wszystkich pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się jak mogę, ale jedna kręci nosem, bo nie lubi pieczarek:) drugiej przeszkadza cebulka:) kolejna grymasi bo w środku pomidor:) w końcu sam zjem resztę a z Wami podzielę się wrażeniami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, koniec gadania o żarciu:) teraz serio idę wcinać a Wy tu sobie poplotkujcie o babskich sprawach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poczekam a się najecie:P ja nie zwykłam jeść facetowi z ręki :P Ciekawe czy jutro w ogóle będę mogła chodzić - zakwasy po wczorajszym rowerze, a jeszcze dziś zrobiłam sobie dłuższy spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Jack nas podgląda :D hihi na zakwasy gorąca kąpiel :) i łóżeczko :) a o piwku też słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wybrzydzam :P nie lubię kokosu, migdałów, ale tego nie ma w zapiekance Same? ech ci mężczyźni, wszyscy odchodzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę wypróbować te Wasze sposoby :) Do tej pory radziłam sobie z nimi w ten sposób, że je przeganiałam następnego dnia robiąc poprawkę z wycieczki :) Najpierw one wygrywały, ale po kilku minutach chyba miały mnie dość, bo spadały i każdego dnia pojawiały się mniej pewne siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do promyczek Zakwasy powstają zazwyczaj z powodu przerwy w ćwiczeniach lub ćwiczeniach ponad nasze siły. Nasze mięśnie dają znak, że potrzebują odpoczynku. Zakwasy pojawiają się 24 godziny po nadmiernym wysiłku szczególnie po czasie odpoczynku np. snu, wtedy kwas mlekowy zaczyna rozkładać się i powoduje bóle. Mogą trwać do 5 dni w zależności od wysiłku i przemęczenia organizmu Aby zapobiec powstawaniu zakwasów należy przed wysiłkiem porozciągać mięśnie i zrobić dobrą oraz odpowiednio długą rozgrzewkę. Jeśli jest to możliwe dobierać ciężary do możliwości naszego organizmu. Nie należy przeforsowywać się i za bardzo przeciążać mięśni. Dostosowanie intensywności wysiłku do siły mięśni to podstawowy czynnik jaki zapobiega zakwasom. Jeśli jednak nie masz takiej możliwości to po odpowiednim czasie mięśnie przyzwyczają się do tego wysiłku i nie będą już boleć. Dobre jest też JEDNO piwo po treningu przyspiesza metabolizm a alkohol rozszerza naczynia krwionośne. w obu sposobach chodzi o usuniecie kwasu mlekowego jak najszybciej z mięśni. Masaż profilaktyczny, leczniczy - Głównym jego celem jest poprawa krążenia obwodowego tzn. opływu krwi przez nasz krwiobieg. Najlepiej wykonywać go całą dłoniom z różnym naciskiem. Polewać masowane ciało gorącą (nieciepłą) wodą i co jakiś czas zmieniać na zimną (nieletnią). Co do masazu- jesli nie otrzymujesz masazu regularnie, to nie ma co brac masaz dopiero wtedy, gdy ma sie zakwasy. Cialo nie przyzwyczajone do masazu nastepnego dnia bedzie jeszcze bardziej zakwaszone. Jesli zakwasy utrzymuja sie przez conajmniej 2 dni, wtedy mozna delikatnie rozbic miesnie. W drugim dniu zakwasow mozna tez rozwalkowac miesnie na specjalnym walku. Ma on okolo 15 cm srednicy i zrobiony jest z twardej gabki. Wyglada to mniej wiecej tak: Ta metoda jest coraz czesciej uzywana jako zastepstwo masazu. Dziala podobnie, tylko wymaga wiecej wysilku . Kąpiel - tak samo jak masaż ale z tym wyjątkiem, że na drugi dzień zmieniamy wodę w wannie na np. zimną. Jednakże przy gorącej wodzie powstaje skutek uboczny, mianowicie powstawanie cellulitisu dlatego kobiety pewnie ominą ten krok :). Maści rozgrzewające - różnego rodzaju, od maści z borsuka po maść z rekina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubię migdałów, ani nawet zapachu ;) Promyczku zazdroszcze tego rowerku, ja dzisiaj nawet nie znalazlam po pracy chwili zeby napompować moje sflaczałe opony ;) Poza tym, nie lubię jeździć sama, ale koleżanki daleko mieszkają i zanim dojechalabym do nich, to padłabym po drodze, kondycji juz nie mam za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku, jest super :) ale nasza dawka testosteronu chce nam zwiać ;) Woli Szymona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Vendome, zaimponowałeś mi profesjonalnym podejściem do tematu :) Zwracam honor (no, bez przesady - troszkę honoru :P) męskiej populacji - czasami otwieracie usta nie tylko po to, żeby wpakować przez nie jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz "babska" część dyskutantów mnie rozszarpie, ale jeśli testosteron chce odejść, to coż - prawo, lewo tam są drzwi :) Nikogo nie można trzymać na siłę :) A "sflaczałe"opony zawlecz na stację benzynową - tam mają takie urządzenie do pompowania samochodów - poproś obsługę, to naprawią rower :) Ja lubię jeździć sama :) Sama, z kimś - nie ma znaczenia, ważne że to fajna rozrywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejj ja mam takie urządzenie w domu :D kompresor chyba, jakoś tak poradze sobie sama, musze tylko znalezc sluchawki do telefonu i wlacze muzyczkę i pojadęęęę przed siebie :) może jakieś fotki zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyciągnęłąm już rowerek, wyczyściłam i moze jutro zrobie pierwszą wyprawę:) szkoda tylko, ze nie ma ciekawych terenów blisko mnie.. a po ulicy to nie lubię jezdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×