Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Aniulka to przyjedź do mnie ;) tutaj górki, widoczki, sa jeszcze dróżki po ktorych nie jezdzilam, a widze je tylko z jednej gorki i musze na druga sie wybrać tylko powolutku, bo tak hip siup nie dam rady, musze sie wprawic do jezdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaak - spaliny, brak ścieżek rowerowych i życie można stracić jeżdżąc razem z samochodami. Dlatego trzeba albo jakoś się przemieścić poza miasto albo obrzeżami wyjechać i jakoś się przemęczyć kilka km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija a chętnie :) ja na poznań nie narzekam, bo niektóre trasy są fajne, zawsze mogłoby być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na wsi wiec jako tako ruch nieco mniejszy, choć ruchliwa droge wojewódzką mam za oknami, motocykliści sezon też mają w pełni a o samochodach nie wspomnę, szkoda że w PL tak mało radarów, gdyby postawili w moich rejonach to dziura budżetowa przestałaby być problemem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa tam, w kazdym razie jeżdzą jak wariaci ;) Choć przyznam że sama mam dosyć ciężką nogę i lubię depnąć :P A tak w ogole to chcialabym sie przejechać TIRem :D jako pasażer, gdzies na zachód europy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej :) to poważna sprawa, kolega jeżdzi, wziął w podróż swoją żonę, hihi po 2 tygodniach stwierdziła, że nigdy więcej tira :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie moje zdanie jest
heh ale się temat popularny stał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może może... kiedyś miałam okazje pojechać do Italii właśnie tym środkiem transportu, ale dowiedzialam się, że pan, chłopak chciałby odwdzięczenia się w naturze. Nie skorzystałam. A tak chciałam zobaczyć Italię :) Nadziei oczywiście nie tracę, jak będę zdrowa to jakoś zorganizuje wyjazd, ale z plecakiem! włócząc się po wzgórzach toskanii hmmm Mam jeszcze odwiedzić koleżanke w Wiedniu, a rok tmu poznałam Hiszpanke i wciąz z zaprasza do Barcelony ech Piękne plany, oby tylko udało się je zrealizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie moje zdanie jest póki co żadne wredoty tutaj nas nie nawiedzaja więc nie trzeba sie denerwować ;) a temat pięknie się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj barcelona suuuuper :) w zeszłym roku zrobiłam z kumpelkami babski weekend w barcy :) bajka :) naprawdę polecam :) hiszpańskie szaleństwo (w granicach normy oczywiście ;)) hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naturze? przeciez to by była bardzo opłacalna wycieczka - dać chłopu worek ziemniaków czy marchewki albo kapusty i zwiedzasz całą Europę :) A za np 5 worków zboża jeszcze australię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wysłałam kiedyś kumplowi kilo ziemniaków i 2 kg marchewki:D chciał w naturze to dostał :D ale kurier miał minę jak to pakowałam do pudełka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija - myślę, że nadzór ruchu powinien zainteresowacć się tym chhłopcem. Albo drogówka. Toż to wrodzony talent - za 10 lat będzie mógł u nich pracować jako samodzielny specjalista, a za 15 zostanie ich szefem :P ( jak ten chłopak z takiego starego serialu dla młodzieży - dohi houser czy jakos tak - lekarz medycyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vendome wznosi modły Ale ja wiem! On dziękuje opatrzności, że założył taki topik i tyle fajnych czarownic tutaj się zleciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za często nie powtarzajcie że tak tu fajnie i porządnie, bo zaraz się zlecą tacy, co go wywalą do góry nogami, jak wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×