Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

to ja sobie driniunia zrobię :) ravijaaaaaaaaaaaaaaaaa???? chcesz driniunia na polepszenie nastroju? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) feromony zadziałały :D serio! czuję się tak.. :classic_cool: Green, oj nie, drinka nie bo jeszcze dzisiaj będe musiała po tate jechać, ma jakiegoś grilla z pracy, musze być trzeźwa ;) Jack- udanej zabawy! cheers A teraz idę wysuszyć włosy, maseczka już się wchłania ;) wróce Green, wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieję na dziś skończyłam pracę szofera, to sobie driniunia zrobię, zamiast tych feromonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ja nie mam wanny tylko brodzik, a poza tym zaraz bym od takich wynalazków uczulenia dostała pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrażliwą skórę ale na twarzy, dlatego byle czym nie mogę się smarować. Ładnie teraz pachnie skóra po tej kąpieli. Ja skocze po herbatkę i będę Ci towarzyszyć. Wymyśl jakiś temat ;) a może takie babskie ploty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat pewnie sam się pojawi, nie umiem wymyslać tematów :) ja też buziaka nie mogę smarować ani myć byle czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam dzis ciekawa ksiązke - psychologia spoleczna. Może wreszcie się dostosuje do reszty świata hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmm, ten kawałek jest niesmiertelny - jeden z tych, które nigdy się nie znudzą i towarzyszy wielu wzruszeniom i pięknym chwilom :) Ja udoskonalam kondycje na rowerku i nadrabiam zaległości w "czasie dla siebie". A Ty jak spędzasz te wolne dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kondycją to mi kiepsko wyszło - ale z migreną nie jestem w stanie ćwiczyć i jeszcze sobie podnosić ciśnienie. Dlatego wybrałam opcje - very lazy days :) troche sobie leżakuje, czytam, oglądam. Spotykam się ze znajomymi, gotuję dla nich obiadki. Robię za pomoc drogową, takie tam No i sobie milutko gawędzę na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ravija jak zawsze, jak po kawę to Boliwia, a jak herbata to chyba Chiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, po herbate byłam aż w Cejlonie :P Witaj Promyczku :) Właśnie przed chwilą próbowałam uratowac moje buciki, balerinki :( rozkleily mi sie z boki i nic, będe musiala super glue kupić, bo kurcze, to chyba był zły pomysł, żeby próbowac poxipolem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobranocka? mmm... ostatnio jakoś zasłuchuję się w Polskich piosenkach, choć był czas, że słuchałam wyłącznie zagranicznych. Teraz też troszkę, ale Polskie zaczynają wchodzić w moje łaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ravija ale super glue? naprawde? ja tam wole dać do szewca, mam takiego prawdziwego fachowca, jakie on potrafi robic cuda z obuwiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz bardzo pracowity ten długi weekend :P współczuje migreny :( a siedzenie przed kompem nie pogarsza Twojego stanu? Może łagodniej by przebiegała w ciszy i z poduszeczką - próbowałas już tego wariantu? a ravija jak po herbate do chin, a nie po kawe tym razem - to zamawiam sobie jedno opakowanie zielonej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ravija :) wiesz co, lepiej od razu daj do szewca - z doświadczenia wiem, ze te super kleje niestety na buty nie działają, a szewc ma swoje sposoby na trwałe uratowanie butów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie mocno łupało to nie odpalałam kompa, a jak się uspokaja to mogę postukać trochę w klawisze. Migrenę najlepiej jak dla mnie przynajmniej - mocno znieczulić i przespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie oplaca mi sie dawac do szewca balerinek za 40 zł :o Będę musiała kupić nowe, ale wyobrazcie sobie, że jak je kupiłam, pojechalam na zakupy no i na dworcu przebiegałam obok busa do mojego peksesa i poślizgnęłam się na błocie :D centralnie przed maską wylożyłam się, pobrudzilam spodnie i niestety, obdarłam kwiatuszki na tych butach, później dokupiłam pomarańczową nitkę i robiłam rekonstrukcję kwiatków :classic_cool: ale sie wtedy smielam, leże w kaluzy wodno-błotnej i śmieje się z samej siebie :P choć ludzie patrzyli dziwnie :D Zielona herbata Promyczku..hmm...a to jutro, jutro skocze do mojej ulubionej herbaciarni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promyczku - ja mogę Cie poczęstować zieloną herbatą z melonem jeśli lubisz :) albo gun powder wybieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, to jutro odrzutowiec- lecisz do Poznania, zabierasz Jacka i do Szczecina przylecicie w 20 minut :) Promyczku skąd Ciebie mają zabrać? Zapraszam na obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze - trzymam za słowo - tylko poproszę bez żadnych dodatków: czysta zielona herbata :) Możesz jeszcze spróbować wycieczki do sklepu z takimi artykułami dla dużych chłopców - kleje, gwoździe i takie tam i zapytać się czy maja klej, który by sobie z tym poradził - bo niestety kropelki i inne kleje tego typu (i butapren też) mają coś w swoim składzie, że siebie do sufity przykleisz, ale buty się nie dają skleić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×