Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Ale do mnie napisał jakis gościu po angielsku...jakies ...dziwne rzeczy, pod spodem polskie tłumaczenie. A przeciez tego maila mają tylko 2 osoby hmm..choc mój bląd, nie usunęłam go w porę z mojego profilu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe zależy co napisał. Do nas piszą ludziska różne i też z tymi tajemnymi tłumaczeniami, od których można paść ze śmiechu :) Nie martw się to tylko mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przełałam Ci na @. nie martwię się heh, tylko mnie to zdziwiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehehe no nieźle - normalnie znalazła Cię miłość. Coś się zaczyna dziać dookoła Ciebie :) a właściwie jak widział Twój profil, przecież Ty nie masz fot na profilu swoich. Tak czy inaczej nie przejmuj się tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh ale wiesz co... dziwne, bardzo dziwne. Wpakowałam od razu do spamu, i takie wiadomości dostałam 2 "hey, hi, hello" :P Jaka miłosć, znając moje szczęscie to pewnie jakiś "polski"arab :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam nie odzywam się, ale mam tu nerwową atmosferę w pracy. Mózg mi paruje, ale co zrobić, ktoś musi za wszystkich myśleć. Kochana na razie znikam, dziś już się raczej nie odezwe, ale jutro piątek i będę miała kompa w domku :) tak więc w weekend szykuj się na długie wieczorne dialogi :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :) najpierw Green, szkoda że dzisiaj Cię nie będzie :( ale pewnie masz powód :) więc pozdrawiam Cię z tego miejsca serdecznie :) maila odczytałem i odpisałem :) teraz do Promyczka :) kto kogo prześcignie i kto jest zwinniejszy to się jeszcze okaże :) zapomniałaś? ;) :P ravija, teraz na Ciebie kolej :) wolę jednak, być myślała o mnie jako o marudzie (i jednostce aspołecznej) w sposób, który sama przedstawiłaś :) ile w tym jest prawdy (w tym co napisałaś) wiem tylko ja, ale coś tam Ci się udało odgadnąć :P w kwestii tych anglojęzycznych maili, niezdarnie tłumaczonych za pomocą google translatora to od razu je wyrzucaj a juz na pewno nie otwieraj załączników! brakuje tu jeszcze Aniulki, ale mam nadzieję że nadrobi jak wróci :) na pewno będzie miała o czym opowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no i oczywiście wszystkim życzę miłego wieczorku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygląda na to, że powinienem dziś sobie pogadać z lustrem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnna
na co liczyłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że pojawi się tu partner do rozmowy :) no i pojawił się dość nieoczekiwanie :) witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnna
co tam w poznaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem, ale na dłużej będę za minutek parę :) Wrzuciłam tego maila do spamu, załączników nie było, co to, kto to nie wiem. Jasne, że coś trafiłam w tym opisie. Mogłam jeszcze bardziej rozwinąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłodno, pochmurno i bardziej jesiennie niż wiosennie. zamknęli nam stadion lecha za te kibolskie wybryki w bydgoszczy więc jest afera dzisiaj tez masz corn flakes, żeby mnie poczęstować? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnna
za 10min będę jeść... przez lata nie piłam mleka, na starość mnie wzięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij pij, mleko jest dobre na kości, chociaż akurat nie wiem jak stare są Twoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię oglądać sport, ale to co wyprawiają ci kibole wpędza mnie w rozpacz :o jak można tak demolować miejsce, które ma służyć wielu ludziom, które ma byc wizytówką itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija, dobrze ich określiłaś, bo to nie są kibice tylko właśnie kibole albo jak kto woli pseudo kibice :( z nimi chyba nie da się nawiązać jakiejkolwiek rozmowy, żeby ich przekonać że tak nie należy robić,; być może komuś się tu narażę ale to są tępaki, interesuje ich tylko komu wpierniczyć, co rozwalić i tyle; nie chcę używać mocniejszych słów ale ja to ich wszystkich bym w klatce trzymał normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnna
no nie starsze niz Twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długo będę czekał na te płatki? brzuszek już burczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack, niestety ja miałam do czynienia z jednym z nich :( Teraz budzi to we mnie odrazę, obrzydzenie, nie rozumiem takich ludzi. Kiedyś oglądałam taki filmik, gdzie pokazane było, że cześc z tych kiboli, którzy umawiają się na tzw. ustawki to prywatnie wysoko postawieni urzędnicy, prezesi...nauczyciele. W ten sposob odreagowują stres, dostają dawkę adrenaliny, nikt z rodziny nie wie o tej stronie ich zycia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnna
nie mam za wiele, ale sie z Wami podziele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? ale to są chyba jednostkowe przypadki, bo na zdjęciach te ogolone głowy, te tępe wyrazy twarzy - to już dużo mówi o człowieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luizjannnnnna, poposzę :))) \______________/ tu sypać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnna
sorry, ale codziennie masz większą miskę... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizjannnnnna
nie trzeba tyle wcinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×