Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

co tam u Ciebie? odpoczęłaś? wyjazd się udał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dobrze, dziękuję :) udała się :) ale gości dopiero dziś pożegnałem, stąd też dłuższa absencja na topicu i Wasza od razu też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wyjazd bardzo się udał :) zmęczona jestem nieziemsko hihi :D będę odpoczywać cały tydzień :D wczoraj wróciłam wieczorem, wiec dziś mam taki leniuszkowy dzień ale to i tak za mało hihi :) a widzę, że na topiku się działo, oj działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super że się udało:) to masz jeszcze tydzień wolnego??? jak widzisz, działo się jak ja byłem a jak mnie nie ma to posucha, co prawda dziewczyny w jakiś tam wieczór same sobie dały radę, beze mnie ale to tylko jeden wieczór tak...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, co tam ciekawego zwiedziłaś? pochwal się, no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie,jutro już do pracy, ale coś czuję, że przez te kilka najbliższych dni to będę zdechlaczek i po pracy prosto do domu, bez żadnych szaleństw :) czyli V musisz wchodzić często na kafe, żeby rozmowa się kleiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zwiedzałam zwiedzałam :) ale to na kafe tak za bardzo nie chciałabym pisać :) nigdy nie wiadomo kto czyta, potem będą mieć na mnie różne haczki hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ogólnie mówiąc- mają w Norway wszystko :) i morze i góry, i słońce, i śnieg :) wiec dla każdego coś miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba rzeczywiście muszę tu częściej bywać, wtedy i rozmowa będzie :D nie chciałaś tam zostać na dłużej? pogoda była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bardzo chciałam zostać, naprawdę piękne miejsce, polecam na wyprawy :) chociaż nie jest to miejsce dla każdego, jak ktoś lubi leżakować do góry brzuchem to raczej w Norway się wynudzi :) pogoda super :) nie za ciepło i nie za zimno, chociaż w górach dużo śniegu i temperatura poniżej 0 st. ale w dolinach dużo słońca, piękne widoczki, mili ludzie :) oj chcę tam wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciut opaliłam :) a jedzonko dobre ale bardzo drogie, najtańszy był tuńczyk hihi :) w ogóle życie tam drogie, pociągi, metro, lepiej nie przeliczać na PLN bo można się przerazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tam inaczej zarabiają, inna siła nabywcza pieniądza:) czyli chcesz tam wrócić, a kiedy? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak pensje mają 'ciut' wyższe :) oj im szybciej tym lepiej hihi, chwilowo mnie nie stać, ale może kiedyś :) a chcesz się przyłączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
pewnie ze chce. dwie cipy na wyjezdzie, haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie, zwłaszcza że moje plany wakacyjne legły w gruzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj tylko znać, kiedy :) ale wcześniej trochę, a nie za pięć dwunasta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dam dam, ja takie podróże planuję pół roku wcześniej, żeby fundusze przygotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
co aniulka jest ze nie piszesz? te twoje wypociny sa tak zalosne ze bede mial male zygnie dzieki tobie i miejsce na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Aniulka, jakiś cichy wielbiciel się upomina o Ciebie i do tego nie przebiera w słowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
dowiedzial sie ze jego kumpel pedal dupczy juz innego i nie zabierze go na wakacje, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
vendome czy jak ci tam musialem jej w koncu powiedziec prawde. jestes beznadziejna aniula z tym swoim skomleniem. wez sie ogarnij bo nigdy se chlopa nie znajdziesz. a to jest cel twojego zycia co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V no właśnie widzę, że jakiś pomarańczowy się tu dopomina uwagi, ale jakoś omijam te wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
omijasz bo nie chcesz widziec prawdy. desperatka.prawda i tak cie nie ominie. jak bedziesz stara i dalej tak samo brzydka i glupia to moze do ciebie dotrze prawda o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słusznie Aniu, po co sobie klawiaturę niszczyć na takich jednorazowych osobników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
nie jestem jednorazowy. anula ssala mi juz wielokrotnie. nie mam duzo kasy to biore co najtansze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Twój tydzień Jack? :) a dziewczyny to chyba dziś balują taka cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
wali od niej rybom i brzydka jest jak nie wiem co, ale ssie jak odkurzacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tydzień z uwagi na majówkę był spokojny, od jutra się zacznie ale wypocząłem sobie, nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×