Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eweljna

Laserowe usuwanie blizn! Gdzie?

Polecane posty

Gość Eweljna

Witam, Mój problem polega na tym, że szukam informacji o tym gdzie można wykonać skuteczny zabieg usunięcia blizn. Przeszukałam wiele tematów dotyczących tego tematu i ludzie piszą, że są zadowoleni z efektów tego rodzaju zabiegów, ale praktycznie nikt nie pisze gdzie miał wykonany ten zabieg, a jeśli już to napisze tylko miasto a nie klinikę czy gabinet. Może macie jakieś doświadczenie z usuwaniem blizn albo wasi znajomi mieli? Może mógłby mi ktoś polecić coś? Posiadam pooperacyjne blizny na dekolcie i szczerze mam już ich dość! Jestem młodą dziewczyną (mam 21 lat) i nie mogę założyć nawet zwykłego topu ponieważ widać moje blizny co jest bardzo krępujące i po prostu tego się wstydzę a gdy komuś uda się zobaczyć to moje "defekty" zaraz wypytuje po czym to a opowiadanie o guzkach w piersi nie jest miłą sprawą. Idzie lato i chciałabym spróbować się tego pozbyć jak najszybciej. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak się nie pozbędziesz
szkoda kasy ;) a swoją drogą to trochę dziwne mieć blizny na dekolcie po guzkach w piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweljna
uwierz mi, że kiedy masz takie kompleksy na tym punkcie to nie jest szkoda pieniędzy. 2 blizny mam na piersiach. A jedna tuż nad nimi, tak, ze jak założysz bluzkę na ramiączkach to ją bardzo widać... a w dodatku jest czerwona bo po operacjach pojawiły się bliznowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak się nie pozbędziesz
mi chodzi o to, że blizn się nie da tak łatwo pozbyć, szczególnie bliznowców. Na dekolcie często się robią i czasem próba usunięcia kończy się pojawienie jeszcze większego bliznowca. Więc chyba musisz je zaakceptować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie licz na ich pozbycie
się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
no co z zabiegami laserowymi ? Myslicie ze one nie sa skuteczne ? Ja uwazam ze jednak w takiej sytuacji jednak pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pomogą na bliznowca
na dekolcie. Na ramieniu czy na innej częsci ciała może minimalnie by pomogły, ale dekolt to takie miejsce, że naprawdę nawet zmniejszenie tego graniczy z cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
To co w takim razie robi sie jesli na dekoldzie jest bliznowiec ? Czym wtedy to usuwaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweljna
Mój lekarz powiedział mi,że on nie widzi przeciwwskazań i twierdzi, że powinnam spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie, można spróbować
ale to po prostu nic nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweljna
powiedź mi skąd to niby wiesz? czyżby lekarz medycyny estetycznej posiadłam mniej wiedzy niż Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie po prostu chodziłam 2 lata
na lasery i nic nie dały :) a lekarz każdy kit ci wcisnie żebyś zostawiła u niego trochę kasy i żeby koszt lasera mu się zwrócił. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie po prostu chodziłam 2 lata
a tu masz o lekarzach MEDYCYNY ESTETYCZNEJ http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3927533 oni czasem naprawdę nie wiedzą co robią :P idź do dermatologa albo chirurga plastycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweljna
No, ale dermatolog albo plastyk mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz dermatolog albo plastyk
bardziej realnie ocenią możliwe szanse poprawy... bo wiekszość gabonetów medycyny estetycznej tylko naciągają na kase, a medycyna estetyczna to nie jest żadna specjalizacja... plastyk może zaproponować wycięcie albo dermabrazje, dermatolog np. zastrzyki albo krioterapię... zorientuj się sama jak jest u Ciebie w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden i drugi
naciagnie. Niestety blizn nawet laserami nie zlikwidujesz. Wiem, sama miałam 4 lasery i nic a miło byc gładko. Oszusci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Klinikę Magnuccy - usuwałam tam blizny laserem w zeszłym roku i w moim przypadku sprawdziło się to świetnie. Miałam bardzo widoczne blizny po trądziku i lekarz powiedział, że w moim przypadku laser sprawdzi się najlepiej. Z efektu jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×