Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adusia525

samotność po 30-tce

Polecane posty

Gość w dodatku
wygląda na to, ze Tofu pisze z Japonii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutasku, tylko pogratulować, że zmądrzałaś przed zaobrączkowaniem się:) Pozytywne nastawienie i wiara w siebie przede wszystkim:) Ja pół roku temu rzuciłam wszystko i z jedną walizką wyjechałam na drugi koniec Polski - sama. Choć było trochę płaczu, że nikogo nie ma przy mnie i wszystko się sypie, że nie poradzę sobie, to teraz dopiero czuję, że żyję - sama, dla siebie i w końcu szczęśliwa bez złudzeń. A przyjaciele choć daleko, to są i pozostaną:) i jaka radość ze spotkań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek1981
Walak2 ja też Ci gartuluję:) Samotnu wyjazd w nieznane tzn. gdzie nie masz wokół siebie najblizszych to też nie lada wyczyn, który zasługuje na pochwałę. Najwazniejsze, że obie jestesmy szczęśliwe i nie żałujemy swoich decyzji. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linowski23
Kobiety ktore niechcaco sa samotni lub trafily na niedobrych facetow, to przyczyna tego jest zly stosunek do wlasnego ojca. Wysylaja niewlasciwe telepatyczne sygnaly ktore ida w proznie lub do niewlasciwych facetow. Sygnaly te nie trafiaja do facetow ktore by pasowaly. Podajcie adres e-mail to przesle wam afirmacje na idealnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajna82
Zrobisz to pod kątem psychologicznym czy powróżysz z adresów? Idealny partner to tylko ten z naszych marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×